سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید
1 2 3 4 >


دانشنامه حقوقی/

پلیس بین‌الملل اینترپل چیست؟

اینترپل نام کوتاه سازمان بین‌المللی پلیس جنایی است که در سال 1923 م در وین پایتخت اتریش تاسیس شد.
به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، اینترپل(به انگلیسی: Interpol)‏، سازمانی بین‌المللی است که برای مبارزه با مجرمان بین‌المللی و برقرار کردن امنیت عمومی کشورهای عضو به وجود آمده است.

اینترپل نام کوتاه سازمان بین‌المللی پلیس جنایی(به انگلیسی: International Criminal Police Organization)‏ است که در سال 1923 م در وین پایتخت اتریش ایجاد شد. هدف اصلی این سازمان، همکاری بین پلیس کشورهای عضو و هماهنگ کردن مراجع قضایی این کشورها برای مبارزه با مجرمان و جرم‌های بین‌المللی است و مقر این سازمان اکنون در شهر لیون فرانسه است.

تاریخچه

در سال 1914 م آلبرت اول شاهزاده? موناکو اجلاسی ترتیب داد که طی آن، سران پلیس، قاضیان و حقوق‌دان‌های 24 کشور در موناکو، طرح تشکیل سازمان بین‌المللی پلیس جنایی را تصویب کردند. اما با شروع جنگ جهانی اول، این طرح متوقف شد. پس از پایان جنگ، در پاییز 1919 م رؤسای پلیس هفت کشور اتریش، آلمان، فرانسه، دانمارک، مصر، مجارستان و یونان در وین و برای پیگیری مصوبات اجلاس موناکو گرد هم آمدند و سرانجام این سازمان در 1923 م تشکیل و وین به عنوان مرکز دبیرخانه? این سازمان تعیین شد. از آن پس تا سال 1928 م پلیس 34 کشور به این سازمان پیوستند.

ادامه مطلب...

  


برداشت مثبت و منفی از کثرت نامزدهای ریاست جمهوری

کثرت کاندیداهای ریاست جمهوری و گمانه‌زنی‌های گسترده موجود مساله‌ای است که اذهان بسیاری را به خود مشغول کرده است. چنان که تا کنون مشاهده بیش می‌شود قریب به بیست نامزد برای این پست اعلام آمادگی ضمنی و صریح کرده‌اند و تعداد بیشتری نیز در فهرست گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای و ... مطرح هستند. البته انتظار جدی می‌رود که در فهرست نهایی انتخابات تعداد این نامزدها کاهش یابد اما در کل می‌توان گفت که اکنون، کثرت کاندیداهای ریاست جمهوری واقعا یک مساله شده است.

 

 

 

ادامه مطلب...

  


خانم‌ها در عرصه‌های مختلف علوم دینی با جدیت وارد شوند

رهبر معظم انقلاب در پیام خود در همایش "امینه امین"، تأکید داشتند که وجود چنین شخصیت‌هایی نشان‌دهنده‌ آمادگی و استعداد زنان ایرانی برای پیمودن مدارج عالیه علم و معرفت دینی است.
گرداب- ضرورت یادگیری معارف دینی و تحصیل بانوان در این عرصه که چندین بار از سوی رهبر انقلاب مورد تأکید قرار گرفته است، پایه‌های آن در آموزه‌های دینی نهفته و ضرورت این یادگیری ظاهراً از صدر اسلام وجود داشته است.

رهبر انقلاب در پیامی از خدمات علمی و قرآنی، خانم همایونی تقدیر کردند. علم‌آموزی و تحصیل معارف اسلامی، یکی از توصیه‌های همیشگی حضرت آیت ‌الله‌ العظمی خامنه‌ای به بانوان است. به مناسبت صدور این پیام، گفت ‌و گو کردیم با بانو مجتهده زهره صفاتی، استاد و مدرس حوزه درباره اهمیت این موضوع و نیز مقام علمی و معنوی حاجیه خانم همایونی. خانم صفاتی از صاحب‌نظران برجسته در حوزه فقه بانوان هستند.

اخیراً همایشی تحت عنوان "امینه امین" در شهر اصفهان برگزار شد و در آن همایش به ‌طور خاص از شخصیت سرکار حاجیه خانم همایونی از شاگردان بانو مجتهده امین تقدیر شد. رهبر معظم انقلاب در پیام خود به این همایش، تأکید داشتند که وجود چنین شخصیت‌هایی نشان‌دهنده‌ آمادگی و استعداد زنان ایرانی برای پیمودن مدارج عالیه علم و معرفت دینی است.

- حضور بانوان در عرصه تحصیل معارف دینی چقدر ضروری است و ضرورتش را بر اساس چه مبنایی تعریف می‌فرمایید؟
ضرورت یادگیری معارف دینی و تحصیل بانوان در این عرصه که چندین بار از سوی رهبر انقلاب حفظه‌الله مورد تأکید قرار گرفته، پایه‌های آن در آموزه‌های دینی نهفته است و ضرورت این یادگیری ظاهراً از صدر اسلام وجود داشته است؛ یعنی وقتی پیامبر خدا صلوات الله علیه مبعوث به رسالت شدند، مخاطب ایشان در بخش‌هایی از آموزه‌های دینی خانم‌ها بودند. بنابراین خانم‌ها هم باید در زمینه معارف دین و فهم قرآن کریم و دستورات دینی آشنا باشند.
  


 

برای رفع افسردگی به شوهرانتان خیانت کنید!

شبکه زمزمه در یکی از سریال های خود خانواده ای را به نمایش گذاشت که بعد از 15 سال زندگی مشترک، زن به شوهرش خیانت می کند.
به گزارش گرداب به نقل از جام نیوز، شبکه زمزمه تاریخ روز چهارشنبه 26 اکتبر (5 آبان) که در راستای اهداف خود به ترویج رابطه های نامشروع می‌پردازد، با نمایش سریال های ناهنجار به عادی سازی خیانت پرداخته و پاکی خانواده‌ها را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

یکی از سریال های زمزمه داستان زن و شوهری است که 15 سال است با هم زندگی مشترک دارند و حاصل این زندگی دو پسر 13 و 8 ساله است.

بر اثر کارهای روزمره، مرد به همسرش مقداری کم توجه شده است و روزی پسر کوچکتر در مورد خانواده انشائی می‌نویسد و در آن انشا در مورد مادرش می گوید که مادرم کسی است که همیشه غمگین است و با هیچ کس حرف نمی زند. مادر من هیچ ارزشی ندارد، چون کار نمی کند و فقط پول های پدر را خرج می کند!

این حرف های بچه گانه به مادر سخت گران می آید، لذا تصمیم می گیرد تحولی در زندگیش ایجاد کند.

خانم به آرایشگاه رفته و مدل موهایش را عوض می‌کند و در ضمن با مردی در شهر دیگر ارتباط تلفنی برقرار می کند.

این زن با اطلاع خواهر خودش و با ماشین وی به طرف شهری که این مرد غریبه در آنجاست حرکت می‌کند، موقع گرفتن ماشین، خواهرش به او متذکر می شود که "تو چطور می توانی به یک ناشناس اعتماد کنی؟ تو هیچ چیز از آن مرد نمی دانی و او را ندیده ای؛ ممکن است او یک آدم روانی باشد و یا یک مجرم باشد و یا ممکن است شوهرت داستانی را که از خودت درست کرده‌ای را باور نکند! و..." ولی این زن به حرف های خواهرخود هیچ توجهی نکرده و به دیدن او می رود.

در عین ناباوری در همان دیدار اول و در کمال آرامش و راحتی، به شوهرش خیانت می کند و با سرزندگی و افتخار به سراغ فرزندان و شوهرش بر می گردد!

نکته جالب توجه اینجاست که سایت زمزمه درباره هدف راه اندازی این شبکه نوشته است: این شبکه برای سرگرمی است. حال باید دید ترویج اباحه گری، بی بند و باری، خیانت به همسر و فرزندان، روابط نا مشروع و... سرگرمی است یا پوششی برای پیشبرد اهداف پنهان لابی های صهیونیستی و در نتیجه نابودی بنیان خانواده.

 


  


 

گرداب/Facebook Home، خانه‌ای امن برای جاسوسی از کاربران + عکس

فیس‌بوک Home؛ اپلیکیشنی است که همه برنامه‌های گوشی کاربر را در خود دارد و از طریق اجرای این نرم‌افزار کاربردی کاربر می‌تواند سایر کارهای خود را بر روی دستگاهش انجام دهد. این برنامه باعث می‌شود که کاربر همواره در محیط فیس‌بوک باشد، لذا ردیابی فعالیت‌های او آسان‌تر می‌شود.

خانه‌ای امن برای جاسوسی از کاربرانبه گزارش گرداب، چند سالی است که شرکت‌های بزرگ آی‌تی و نرم‌افزار در عرصه ورود به حریم خصوصی کاربران از یکدیگر سبقت می‌گیرند؛ هرکدام با یک روش و یک ترفند. گاهی این‌کار با ارائه یک وسیله‌جدید صورت می‌گیرد مانند نسل جدید کنسول‌های بازی ایکس‌باکس که فضای اطراف بازی‌کننده را توسط حسگرهایش به دقت تحت نظر دارد و تا 6 نفر، کوچکترین حرکات بدنشان را تشخیص می‌دهد.

گاهی از طریق یک عینک تمامی رفتارهای شما و اطرافیانتان تصویربرداری شده و در فضای شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود، مانند عینک گوگل. اما این خطر زمانی جدّی می‌شود که یکی از شخصی‌ترین، اساسی‌ترین و ضروری‌ترین وسایل زندگیتان عرصه تاخت و تاز شرکت‌های بزرگ دنیا شود تا بدان‌وسیله هیچ گوشه‌ای از زندگیتان برای آن‌ها مبهم و ناشناخته نماند.

لپ‌تاپ، گوشی‌همراه و تبلت اینک دیگر جزء ضروریات تکنولوژیک زندگی بشر شده است، فیس‌بوک یکی از شرکت‌هایی است که تاکنون با ارائه اپلیکیشن‌های مختلف پیشتاز عرصه ورود به حریم خصوصی کاربران است. اما باز هم عطش کامل شدن دسترسی این شرکت به جزئی‌ترین مسائل زندگی کاربرانش باعث شد که فیس‌بوک جهشی معنادار در ارائه اپلیکیشن‌ها برای گوشی‌همراه انجام دهد.

 

ادامه مطلب...

  


حضرت فاطمه سلام الله علیها فرمودند: إذا حُشِرْتُ یَوْمَ الْقِیامَةِ، أشْفَعُ عُصاةَ أُمَّةِ النَّبی(ص)- هنگامی که در روز قیامت برانگیخته و محشور شوم، خطاکاران امّت پیامبر(صلی الله علیه وآله وسلم)، را شفاعت می‌نمایم.

شافع محشر
برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی روی آن کلیک کنید

حرم فوتو

  


زورگیر فراری در قهوه خانه دستگیر شد+عکس

رییس کلانتری مهرآباد جنوبی گفت: زورگیری که چندین تن از شهروندان را به جهت سرقت طلاجات و جواهراتشان با قمه مصدوم و متواری شده بود، در قهوه خانه دستگیر شد.

سرهنگ ابوالقاسم باقری شاد در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: طی چند روز گذشته چند تن از هموطنان که توسط قمه مجروح شده بودند شکایت خود را تنظیم و به این کلانتری ارجاء دادند.
رییس کلانتری مهرآباد جنوبی در ادامه اذعان داشت: ماموران تخصصی این کلانتری نیز بلافاصله با چهره نگاری توسط مالباختگان هویت زورگیر را به نام آرش که از اراذل و اوباش به نام شهر است و مدت کمی است که از زندان آزاد شده، شناسایی کردند.
این مقام مسئول انتظامی ابراز داشت: ماموران پس از فعالیت اطلاعاتی متوجه شدند که متهم مورد نظر نقل مکان کرده و به شهرستان کرج رفته است و در آن منطقه نیز چند مرتبه به یک قهوه خانه تازه تاسیس مراجعت کرده است.
وی افزود: در این راستا ماموران از صبح روز گذشته در حوالی قهوه خانه در کمین متهم نشستند تا در نهایت در ساعت 21:30 متهم در آن مکان رویت شد.
سرهنگ ابوالقاسم باقری شاد در ادامه گفت: ماموران با رویت متهم فراری بلافاصله با رعایت کلیه مسائل امنیتی وارد قهوه خانه شدند و در حالی که متهم قصد درگیر شدند با ماموران را داشت با آمادگی کامل نامبرده را زمینگیر کرده و دستگیر نمودند.
رییس کلانتری مهرآباد جنوبی در پایان خاطر نشان کرد: پس از انتقال متهم به کلانتری مالباختگان مجروح، وی را شناسایی کردند، لذا متهم جهت بررسی بیشتر به پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی پایتخت انتقال داده شد./ل


  


در پاسخ دریادار سیاری به باشگاه خبرنگاران مطرح شد

واکنش نیروی دریایی ارتش نسبت به اعلام استقرار توپ‌های لیزری در ناوگان دریایی آمریکا

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به این که برای دفاع از منافع و مرزهای جمهوری اسلامی در دریاها با تمام توان آماده هستیم، گفت: اگر لازم باشد در عملیاتی شرکت کنیم پیش‌بینی‌های لازم خود را داشته و امکاناتی در بعضی جاها داریم که هیچ‌کدام از دشمنان ندارند.
به گزارش خبرنگار دفاعی - امنیتی باشگاه خبرنگاران، امیر دریادار "حبیب‌الله سیاری" در حاشیه مراسم سالروز شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ناوگان 25 نیروی دریایی ارتش مرکب از ناوشکن جمهوری اسلامی ایران "البرز" و ناوشکن جمهوری اسلامی ایران "لارک" در 14 فروردین عازم مأموریت شد که مانند دیگر ناوگروه‌ها شمال اقیانوس هند، خلیج عدن و تنگه باب‌المندب را برای انجام مأموریت خود و به‌ویژه کنترل خطوط مواصلاتی و مبارزه با دزدی دریایی پیمود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: به لطف خدا و با همت بلند همه رزمندگان دریادل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ظرف چند ماه گذشته توانسته‌ایم کاملاً مسیر را کنترل کنیم و با شدت برخورد کردیم و امنیت کامل در مسیر برقرار است.

وی درباره مسیر جدیدی که قرار است که این ناوگروه طی کند، گفت: مسیر این ناوگروه همان شمال اقیانوس هند است که یک طرف آن خلیج عدن و باب‌المندب و دریای سرخ است و طرف دیگر آن مسیر جنوب هندوستان و سریلانکا است.

دریادار سیاری درباره این که این ناوگروه در چه کشورهایی پهلو می‌گیرد، اظهار داشت: این مساله مشخص نیست و هر موقع که نیاز باشد به ترتیب سلسله مراتب در برخی کشورها که معمولاً باید عمان، جیبوتی، سودان و دیگر کشورهایی که نیاز باشد پهلو می‌گیرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش یادآور شد: ناوگروه 24 نیروی دریایی ارتش پس از 75 روز دریانوردی و طی مسافت 25 هزار کیلومتر موفق شد برای اولین بار از جنوب هندوستان سریلانکا خلیج بنگان و تنگه استراتژیک مالاکا در اقیانوس آرام و در دریای چین حضور پیدا کند و در تاریخ 1392/1/15 با سلامت و موفقیت به میهن اسلامی بازگشت.

وی درباره دستاوردهای جدید برای روز ارتش اظهار داشت: دستاوردهای نیروی دریایی نیز مانند دیگر نیروها در همان روز 29 فروردین به نمایش گذاشته خواهد شد.

سیاری درباره یک مژده و خبر خوب برای نیروی دریایی تصریح کرد: ان‌شاءالله در سه ماهه اول سال 92 خبرهای خوبی در بحث دستاوردها، تجهیزات و نوسازی‌ها خواهیم داشت که به موقع آن را اعلام خواهیم کرد و حتماً در این دستاوردها "ناو" هم خواهد بود.

وی در پاسخ به سؤال باشگاه خبرنگاران مبنی بر این که عکس‌العمل نیروی دریایی ایران در مقابل اعلام نیروی دریایی آمریکا مبنی بر استقرار توپ‌های لیزری جهت حفاظت از ناوها و پهپادهایش چیست، گفت: هر کسی برای دفاع از خود پیش بینی‌های لازم را انجام می‌دهد، اما ما همیشه اعلام کرده‌ایم که برای دفاع از منابع، منافع و مرزهای جمهوری اسلامی ایران در دریاها با همه توان آماده‌ایم و اگر هم لازم باشد که در عملیاتی شرکت کنیم پیش‌بینی‌های لازم خودمان را داریم؛ لذا تاکتیک‌ها، تجهیزات، توانمندی‌های خاص و امکاناتی در بعضی جاها داریم که هیچ‌کدام از دشمنان ندارند.

انتهای پیام/ش


  


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور بروندی:

ایران از پیشرفت و توسعه کشورهای افریقایی و اتحاد آنها استقبال می‌کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با رئیس جمهور بروندی فرمودند: ایران از پیشرفت و توسعه کشورهای افریقایی و اتحاد آنها استقبال می‌کند.
به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس‌جمهور بُروندی و هیئت همراه، با اشاره به نگاه مثبت جمهوری اسلامی ایران به کشورهای افریقایی تأکید کردند: ایران از پیشرفت و توسعه کشورهای افریقایی و اتحاد آنها استقبال می‌کند.

ایشان با اشاره به اقدامات خصمانه برخی کشورهای اروپایی و همچنین امریکا در استعمار کشورهای افریقایی و ایجاد توطئه و فتنه در این کشورها، خاطرنشان کردند: امیدواریم آینده افریقا و از جمله بروندی بسیار بهتر و همراه با پیشرفتهای روزافزون باشد.

رهبر انقلاب اسلامی با استقبال از توسعه روابط ایران و بُروندی تأکید کردند: اتحادیه افریقا می‌تواند یک مرکز اقتدار برای همه کشورهای افریقایی باشد و جمهوری اسلامی ایران از همگرایی بیشتر در این اتحادیه حمایت می‌کند.

در این دیدار که محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور نیز حضور داشت، رئیس‌جمهور بُروندی با اشاره به روابط 28 ساله ایران و بُروندی، هدف از سفر به تهران را ایجاد تحرک و پویایی بیشتر در روابط دو کشور بیان کرد.

رئیس‌جمهور بُروندی با اشاره به رنج‌های ناشی از استعمار قدرتها در افریقا، گفت: کشورهای افریقایی و از جمله بروندی بدنبال آینده بهتر هستند.
انتهای پیام/


  


مجوز حمله هسته ای ارتش کره شمالی به آمریکا صادر شد

مجوز حمله هسته ای ارتش کره شمالی به آمریکا صادر شد +وبلاگستان امام صادق(ع)

 

ارتش کره شمالی پنجشنبه اعلام کرد موافقت نهایی برای حمله نظامی به آمریکا را که شامل استفاده از سلاح هسته ای "پیشرفته " نیز می شود دریافت کرده است.

 

به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه ، رئیس ستاد ارتش کره شمالی در بیانیه ای که خبرگزاری کره شمالی آن را منتشر کرد افزود رسما به واشنگتن اطلاع داده است که این تهدیدات آمریکا با ابزار تهاجمی هسته ای به شدت پاسخ داده خواهد شد.

در بیانیه ارتش کره شمالی آمده است :عملیاتی که نیروهای مسلح ما انجام خواهند داد بررسی و تصویب شده است.

کره شمالی در هفته های اخیر تهدیدات خود را تشدید و به حمله احتمالی بر ضد آمریکا به ویژه در هاوایی و گوام در اقیانوس آرام تهدید کرده است.

در این بیانیه آمده است : زمان این انفجار نزدیک است و جنگ در شبه جزیره کره ممکن است امروز یا فردا آغاز شود.

ارتش کره شمالی افزود : با توجه با این وضع ، فرماندهی ستاد ارتش کره شمالی اقدامات نظامی لازم را اتخاذ خواهد کرد.

بر اساس این بیانیه ، ارتش کره شمالی آمریکا را مسئول کامل بحران کنونی معرفی کرده است و در این خصوص به اعزام بمب افکن های "بی 2" آمریکا که توانایی حمل بمب هسته ای را دارد به رزمایش مشترک بین آمریکا و کره جنوبی اشاره کرده است.

ارتش کره شمالی در این بیانیه هشدار داد: شبه جزیره کره تاکنون در معرض چنین خطر هسته ای قرار نداشته است.

وزارت دفاع آمریکا چهارشنبه اعلام کرد تهدیدات کره شمالی را در خصوص حمله به خاک آمریکا و جزایر گوام کاملا جدی می گیرد و برای پاسخ به احتمال چنین حملاتی آماده است.

 


  

مشخصات مدیر وبلاگ
لوگوی وبلاگ

بایگانی
عناوین یادداشتهای وبلاگ
لینک‌های روزانه
صفحات اختصاصی
دسته بندی موضوعی
وبلاگستان امام صادق(ع) ، امام خمینی ، سیاسی ، انقلاب اسلامی ، رهبر ، شهدا(وصیت نامه) ، امام خامنه ای ، ما می توانیم. ، ولایت ، انقلاب ، حجاب ، حماسه 9دی ، امام خمینی (ره) ، اجنماعی ، باشگاه مخاطبان ، دینی ، وبلاگستان امام صادق (ع) ، موج وبلاگی من یک بسیجیم ، میدان ژاله ، نفوذ تفکر امام خمینی (ره) در اسپانیا و آمریکای لاتین ، نقش روحانیت در گستره فرهنگ دینی بعد از انقلاب اسلامی ، نوع اجتهاد حضرت امام ، همراه با رزمندگان ، و آن روز قلب ملت از کار ایستاد ، سید روح الله خمینی ، سیرة رهبری ، شجاعت امام ، شخصیت امام خمینی (ره) ، شهادت حاج آقا مصطفی خمینی ، ویژگی های مکتب سیاسی امام خمینی ، مجموعه رفتار امام با طلاب ، مرگ بر آمریکا ، جمعه خونین تهران ، رهبری امام خمینی (ره) ، زن چادری ، زندگی امام به روایت امام ، سیاست خارجی در کلام امام راحل ، شهید مطهری ، شکنجه گاه مخفی ساواک ، طلاب ، عاشورای حسینی سرچشمه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) ، عشق به ولایت ، عقل و عشق ، عوامل شتاب‌زای انقلاب اسلامی ، فضایل اخلاقی ، قدیمی ترین سند مبارزاتی امام خمینی 1323 شمسی ، گشتی در کتاب خانه شخصی رهبر انقلاب ، اخلاق دانشجویی از زبان امام خمینی ، اگه دوست داری چادری باشی بخوان! ، امریکا ، 17شهریور ، آرمان های انقلاب اسلامی ، آمریکا در اندیشه روح الله ، آیةاللَّه خامنه‏ ای ، خاطرات ، خاطراتی درس آموز از زندگی مقام معظم رهبری ، در حدیث دیگران ، دیدگاه امام خمینی (ره) ، بازخوانی پرونده تهاجم فرهنگی از نگاه رهبر حکیم انقلاب ، بسیج ،
آمار وبلاگ
بازدید امروز : 313
بازدید دیروز : 287
کل بازدید : 414211
کل یاداشته ها : 462
دوستان

گاهِ رهایی جاده های مه آلود پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار {choobak33} مهندس محی الدین اله دادی {یادداشت های شخصی خودم} «دیداردوست» «ستارگان دو کوهه» {شلمچه} «نیمکت آخر» {خاطرات دکتر بالتازار} {چشمه دانش} {سلمان علی (ع)} تراوشات یک ذهن زیبا پیامنمای جامع «دلبستگی امام زمان(عج)...به امام (ره) و شهدای عصر من {دوستدار علمدار} {نور اهلبیت *علیهم السلام} «عطر یاس» طوفان 2012 «بچه های خدایی» بچه های خدایی «هدهد» عاشقانه می گویم دل شکســــته {برادران شهید هاشمی} «welcome to my profile» Manna «محمد قدرتی» {شلوغی های من} «نه/دی /هشتادوهشت» «متین» «ذوالقرنین » Note Heart موزیک انلاین رویابین «اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...» «صاعقه» {برو بچ ادبی} {ستاره خاموش} عفاف و حجاب «عشق و تنهایی» «حاج احمد متوسلیان» {مـــــولا علی جان} فرزند روح الله... میم مثل مغنیه «میم مثل مغنیه» {از فـرش تا عـــرش} «سفیر نور» «دیدبــــــــــــــــــــان» «ایریت نام عبری گل نرگس است» مناجات با عشق {پیروان ولایت } مطالب جالب your memoirs {هدیه با شکوه خدا... } شورای شهراندیشه صاعقه 90 PERSIAN جهاد سیاسی سایت فرهنگی،اجتماعی،سیاسی و خدمات کانون فرهنگی حجت بن الحسن عجل الله سایت چندرسانه ای سیاسی فرهنگی بچه بوستان حجاب کوثر بی کرانه کنکاش پایگاه بسیج مسجد المهدی (عج) دارک سایت علمی آموزشی دیده بان رایحه خوش اندیشه یک قدم تامهدویت صیاد 30 یا سی مسائل روز وبلاگ جوانان جوانی کانون سبز انتظار جاهدین زینت زن حجاب، صدفی برای مروارید... زیباترین شکیب دختر با حجاب بت شکن ایران چترِ باز یک اسمان ستاره گلستان شهدا واحد 106 لشگر امام حسین (ع) اصفهان یک لحظه انتظار جوانه صبح دیگر در راه است.. مسائل روز گلستان شهدا صدف حجاب انتظار سبز صراحت تا زنده ایم رزمنده ایم..(مرصاد) رنــــــــــــــــگ نــــــــــــــــــو روایتگر بهترین راه رسیدن به خدا رایحه خوش اندیشه قاصدک محمد(ص) پیامبر مهر- یک خبرنگار عاشقان ولایت فقیه مبارزه باجنگ سایبری باهم و در کنار هم نوید احیا نصر19 نقد آزادانه نسیم انتظار نائب مهدی بسم رب المهدی جنگ نرم مرصاد20 اولی نیستم.امابهترینم پلاک یعنی... کوکما(2)شهدای لسان الارض نحر خین جنت110 I'm from Iran ( The Islamic Republic of IRAN ) حوزه 6 بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده اصفهان گنج عشق ماهنامه حوزه مقاومت 6 بسیج دانش آموزی استان اصفهان دانشگاه پیام نور فریمان جهان اسلام اصفهان دیار نصف جهان مذهبی فرهنگی امام مبین اختراعات روز دنیا ایستگاه بهشت دانلود دیده بان DEAR IRAN ضامن اهو دل نوشته های سیاسی فرهنگی راهنما و آموزش و خدمات وبلاگ نویسی بوی سیب بی دریا پایگاه بسیج امام محمد باقر(ع)کندر سیج بدنه فعال ملت است پایگاه بسیج خواهران مسجدالمهدی(عج) دارک .بسیج خواهران سیاوشکلا عصر انتظار عاشقان حسین آسمونی برای ایرانیان انتقاد گوناگون سیا شناخت فراماسون ها فراماسونری انجمن علمی دانشگاه پیام نور خواف حقیقت آخرین پیشوا وبلاگ اطلاع رسانی ابوذر غفاری فرصت آرامش من. روستای دنیای مجازی 1دل بامحبت اصفهان دیار نصف جهان دیار نصف جهان تهاجم خاموش پایگاه اطلاع رسانی بخش ششطراز نگین هستی پایگاه جامع اطلاع رسانی شهدائ استان اصفهان سایت خبری صاحب نیوز پایگاه سید احمد خمینی پایگاه شهید رجایی از شعار تا حقیقت برهان پایگاه بسیج نورالائمه ع حوزه 12 بقیه اله شهید باکری بسیجی بچه مسجدی امان از دل زینب امام خامنه ای خدا قوت پایگاه شهید چمران اصفهان دیده بان رهبر عزیزم ستیز با عاشورا وبلاگستان امام صادق(ع) پایگاه المهدی (عج) منتظر رضوان الشهدا گرداب «امیر سرلشگر بسیجی شهید عباس بابایی» «طلبه مثبت» «داستانهای قرآن» «بصیرت اسلامی» «طلبه مثبت» «صراط» «ذی القربــــــــــــی» درد و دل «بچه شمرون» رهبر مجازی! بچه های مسجد محله مهدیه نسیم بیداری پایگاه مقاومت شهید دستغیب ارزان یاوران حرم پایگاه خاتم الانبیاء کنیز مادر درد و دل حضرت موعود زندگی از نوع اسلامی با قرآن و اهل بیت به سوی ظهور انعکاس حقیقت ما بمب هسته ای از جنس ایرانیم!!! تلالو 16 ام ابیها (س) شهیده اعظم خوش نویسان شهیده عصمت رجب زاده خـــــادم بچه ارزشی ها سایت تفریحی و سرگرمی* همه چی از همه جا * نوید احیا «همه چی از همه جا» منتظر چترِ باز {قرآن پژوهی} {پایگاه سایبری کلاله} {گلستان بلاگ} {نسیم زندگی the breeze of life} {جمجمه ات را بخدا بسپار } {دانشجویان پیرو خط امام خامنه ای} جنگ نرم«پایگاه بسیج المهدی» «باران رحمت» از همین سی ودو حرف کانون فرهنگی شهید مفتح سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی هیچش کناره نیست امید نا امیدا (وبلاگ تخصصی عشق و وفا) السلام علیک یا فاطمه الزهرا {چریغ} {معاونت تبلیغ وآموزش های کاربردی حوزه های علمیه} «جبهه فرهنگی مذهبی حضرت روح الله » دختران حماسه بانـوی آب و آفتـاب {ثامن تم} {حوزه 6دانش آموزی استان اصفهان} «شمیم ظهور» من دیپلمات نیستم، انقلابی ام تـربــــــــــت عــــرش کوثر نیوز من عاشق بسیج اصفهان هستم! نوید احیا یه انقلابی روزهای مدرسه سیب آبی بسیج مکتب عشق انعکاس حقیقت ما بمب هسته ای از جنس ایرانیم!!! سنگر مجازی فرهنگی هیچش کناره نیست امید نا امیدا (وبلاگ تخصصی عشق و وفا) حماسه سیاسی،حماسه اقتصادی بصیرت مداحان اهل بیت نسیم بیداری محله مهدیه (یاقوت آسمانیها) انتظار تنها در مبارزه است! یوسف زهرا یک لحظه انتظار مسافر باران رحمت شمیم ظهور ایستگاه بهشت زلال همچون آب

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ