سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید
1 2 >


حمایت شبکه وهابی از توهین به قرآن و شیعه کشی+وبلاگستان امام صادق(ع)

شبکه های فارسی زبان وهابی روز به روز ماهیت واقعی خود را که در تضاد کامل با اسلام است، فاش می کنند 

به گزارش عمادنیوز: شهریورماه سال گذشته نیروهای آمریکایی حاضر در افغانستان دست به عملی زدند که باعث خشم مسلمانان جهان شد.

نیروهای اشغالگر حاضر در افغانستان با سوزاندن قرآن مجید کتاب مقدس مسلمانان، به صاحب قرآن و مسلمانان جهان توهین کردند.

مردم افغانستان و مسلمانان دیگر کشورهای جهان اعم از شیعه و سنی این اقدام بی ادبانه را محکوم کرده و دست به تظاهرات زدند.

علمای اسلام و بزرگان اهل سنت ضمن محکوم کردن این اهانت،‌‌ خواستار محاکمه و برخورد مجامع بین المللی با این رفتارها شدند

با این توضیح کارشناس شبکه وهابی نور در برنامه ای که درباره موضوع افراط گرایی و علل آن صحبت می کرد ریشه افراط گرایی را جهل معرفی کرد و در ادامه صحبت هایش، حمله مردم لیبی به سفارت آمریکا در پی انتشار فیلم موهن به پیامبر اکرم (‌صلی الله علیه و آله و سلم)‌ و نیز تظاهرات مردم افغانستان در برابر توهین به قرآن توسطنظامیان آمریکایی را کاری افراط گرایانه خوانده و گفت:« افعال مردم هست نباید تعمیم دهیم به دین اهل سنت.»

 

 

  


 

محدودیت فرود هواپیماهای صهیونیست مجهز به موشک در مصر+وبلاگستان امام صادق(ع)

وزیر هواپیمایی کشوری مصر روز دوشنبه اعلام کرد این کشور به هواپیماهای مسافربری رژیم صهیونیستی‌که مجهز به موشک تهاجمی باشند ، هرگز اجازه نمی دهد در فرودگاه های مصر به زمین بنشینند. 

به گزارش عمادنیوز: وائل المعداوی گفت مخالفت مصر با فرود هوایپماهای مسافربری مجهز به موشک تهاجمی در فرودگاه‌های این کشور و یا عبور آنها از حریم هوایی مصر به هواپیما های رژیم صهیونیستی محدود نمی شود بلکه همه شرکت هایی هواپیمایی خارجی مشمول این قانون هستند .

وزیر هواپیمایی کشوری مصر تصریح کرد تجهیز هواپیماهای مسافربری به موشک های تدافعی با موشک های تهاجمی کاملا فرق می کند زیرا هواپیما های مسافربری حق ...

ادامه مطلب...

  


رنسانس علمی تحریم شدگان

رنسانس علمی تحریم شدگان +وبلاگستان امام صادق(ع) 

اینهائى که من عرض می کنم، رجزخوانى نیست؛ این گواهىِ مراکز علمى معتبر دنیاست. آنها می گویند سریع‌ترین رشد علمى در همه‌ى دنیا در این سالها، در ایران اتفاق افتاده است...«مقام معظم رهبری»
نشریه ی نیوساینتیست (Newscientist)علاوه بر اینکه رشد علمی ایران را یازده برابر میانگین جهان و سریعتر از هر کشور دیگر می داند کشورمان را جزو پنج قدرت در حال ظهور جهان نیز به شمار می آورد. نهاد های رسمی و غیر رسمی رتبه علمی ایران را در جهان بین 16 تا 13 عنوان و پیش بینی می کنند که این رتبه تا سال 2018 تک رقمی شود، برای خیلی ها قابل باور نیست که کشوری که از لحاظ علمی تا بیست و اندی سال پیش در رکود و خواب آلودگی بود الان با چنین سرعت فزاینده ای در حال پیشرفت باشد. تا جایی که مفسران، باوجود سانسور رسانه ای شدید معاندینش، خبر از تبدیل ایران به یکی از ابرقدرت های علمی جهان را در آینده ای نزدیک بدهند و حتی شورای اطلاعات ملی آمریکا درگزارش چشم انداز بیست ساله جهان، ایران را به دلیل پیشرفت های سریع علمی، یکی از 10 کشور تاثیرگذار جهان تا دو دهه آینده می داند.
دستاوردهای علمی ایران در زمینه های پزشکی ، فناوری هوا فضا ، فناوری هسته ای ، فناوری نانو ، سلولهای بنیادین ، زیرساختهاى فنى و مهندسى ، موشکها و تسلیحات نظامی و... برای خیلی ها غیر باور است و نقطه ی قوت همه ی این پیشرفت ها بومی بودن آن در شرایط شدیدترین تحریم هاست که در ادامه سعی می گردد بطور اجمال به برخی از این شگفتی های علمی که نوید رنسانس علمی را می دهد اشاره گردد.
ایران در جمع برترین های پزشکی جهان
بودن در صدر پزشکی منطقه و برترین های جهان از ساخت انواع داروها و رادیو داروهای بومی ، انجام عمل های غیرقابل باور تا حتی تولید سلول های ماهیچه ای قلب و برخی از اجزا بدن و حتی روبات هوشمند دستیار جراح در ایران طراحی و ساخته شده است.
  


الهام غفوری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران:

موفقیت "پایتخت 2" یک عبادت وصف ناپذیر است/خاطره شیرینش تا ابد برایم تلخ ماند

تهیه کننده "پایتخت 2" گفت: موفقیت "پایتخت 2" را یک عبادت لذت بخش و وصف ناپذیر می‌دانم که آن سانحه شیرینی اش را تا ابد برایم تلخ کرد.
موفقیت "پایتخت 2" یک عبادت وصف ناپذیر است/خاطره شیرینش تا ابد برایم تلخ ماند  +وبلاگستان امام صادق(ع)
الهام غفوری تهیه کننده سریال "پایتخت 2" ضمن تشکر از کل گروه در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: تنها چیزی که خاطره شیرین "پایتخت" را برای همیشه برایم تلخ کرد سانحه ای بود که برای این دو جوان رخ داد.
وی افزود: من و سیروس مقدم نهایت تلاش و حمایت خود را برای بهبودی این دو جوان که نان آور خانواده هستند را انجام داده ایم.
غفوری تصریح کرد: "پایتخت 2" با حمایت مدیران و تلاش تیم سازنده به موفقیت دست یافت ولی نمی‌دانم چگونه این دلخوری را از دل خود رفع کنم.
این تهیه کننده اظهار داشت: من خداوند را تشکر می‌کنم که این اتفاق به جاهای بدتری سوق داده نشد.
وی ادامه داد: خوشبختانه جای شکرش باقی است که ماشین در هنگام چپ کردن نچرخیده است.
این تهیه کننده در خصوص سختی کار اظهار داشت: مجموعه "پایتخت 2" کار بسیار دشواری بود که فکر می‌کنم پلان به پلان آن خود بازگوی همه چیز است.
غفوری تصریح کرد: اگر موفق شدیم من آن را یک عبادت لذت بخش و وصف ناپذیر می‌دانم و باید بگویم برای این کار من و "سیروس مقدم" 30 سال تجربه خود را گذاشتیم که امیدوارم جوانها از آن استفاده کرد باشند.
وی ضمن تشکر از حمایت مدیران سیما به خصوص "سید عزت الله ضرغامی" گفت: تیمی از مدیران سیما از جمله "ضرغامی" رئیس رسانه ملی، "دارابی" معاون سیما تقدس نژاد و "مهدی فرجی" مدیر شبکه یک سیما از ما نهایت حمایت را به عمل آوردند که بخشی از موفقیت "پایتخت 2" را مدیون این بزرگواران هستیم.
غفوری ابراز داشت: راه اندازی مجدد یک کاری مثل "پایتخت" به لحاظ زمانی 2 سال زمان برد که این احیا کردن را مدیون همکاری تیم سازنده و حمایت مدیران صدا و سیما هستیم.
وی افزود: "سارا و "نیکا" برای حضور در این مجموعه یک سال به مدرسه نرفتند و در جایگاه خود برای این کار زحمت کشیدند.
غفوری خاطرنشان کرد: خوشحالم که مجموعه "پایتخت 2" و زحمت همه عوامل پشت صحنه و نیز جلوی دوربین به ثمر نشسته و مورد استقبال مردم قرار گرفته است.


  
زنگ انشاء ؛ انتخابات آزاد!

من انتخابات آزاد را دوست دارم.
پدرم هم انتخابات آزاد را دوست دارد. حتی دایی‌ام هم انتخابات آزاد را دوست دارد.
دایی‌ام دیروز ظهر مهمان ما بود. ما ظهر آبگوشت داشتیم. دایی‌ام به مادرم گفت: خواهرجان! می‌خواستی دلمه هفت رنگ بپزی.
پدرم کمی ابرو درهم کشید و گفت: ما را چه به دلمه هفت رنگ. ما همه چیزمان یک رنگ است مثل خودمان!
مادرم گفت: باید دستور پختش را از دختر همسایه‌مان فائزه خانم بپرسم، اما پدرم گفت: فائزه خانم اگر آشپزی بلد بود که هر روز نمی‌رفت ساندویچ بخرد!

من از دایی‌ام پرسیدم: از کجا بفهمیم که یک انتخابات آزاد بوده است یا نه؟
دایی‌ام گفت: باید انتخابات برگزار شود بعد اگر آنکه ما می‌خواستیم رأی آورد می‌گوییم انتخابات کاملا آزاد بود اما اگر آنکه ما می‌خواستیم رأی نیاورد می‌گوییم انتخابات آزاد نبوده است!


ادامه مطلب...

  


بنا‌به اذعان بسیاری از خبرگزاری‌ها و سایت‌های خارجی؛ شبکه‌های اجتماعی‌ عموما ابزار موثری برای برپایی راه‌پیمایی‌ها و براندازی دولت‌ها هستند. در این خبر بر آن شده‌ایم تا یکی از سندهای این ادعا را برای شما ارائه کنیم.


در یک پارک صنعتی ناشناخته در ویرجینیای آمریکا، مرکزی با نمای آجری بسیار ساده به نام "مرکز منابع آزاد(OSC)" وجود دارد که در آن روزانه بیش از 5000000 توییتر بررسی می‌شود.

البته این تنها یکی از کارهایی است که این "نینجا‌های کتاب‌دار" به طور روزانه انجام می‌دهند؛ به گفته رئیس این مرکز اکثر ماموران کارکشته آن، فارغ‌التحصیلان رشته کتابداری‌ هستند که البته به یک یا چند زبان نیز مسلط هستند.

این نام مثبتی است که این کارمندان برای خود برگزیده‌اند؛ ولی در دنیای آی‌تی آن‌ها به "کتابداران کینه‌توز" مشهورند، که البته هویت واقعی آن‌ها را نیز نشان می‌دهد.

 

ادامه مطلب...

  


پدر و مادرها احساس خطر کنید.

چگونه گرگ‌صفتان با هویت مجازی‌شان شما را به تباهی می‌کشانند

در واقع، این تجربه کره جنوبی نشان می‌دهد که "سیاست استفاده از نام واقعی در اینترنت” ایده‌ مسخره‌ای بیش نیست و تهدیدات حریم خصوصی تنها دلیلی است که برای استفاده از این سیستم به شمار می‌رود.


چرا فرزندان‌مان به راحتی عکس‌های شخصی و حریم خصوصی‌شان را ناآگاه در فضای اینترنت منتشر می‌کنند، آیا بهتر نیست که بر کار و فعالیت‌های آن‌ها در فضای مجازی نظارت داشته باشیم و هم خود و هم فرزندان‌مان

را با خطرات این فضا آشنا کرده و راه‌های مقابله با این خطرات را فراگیریم تا هم خودمان و هم فرزندان‌مان در این فضا به طور امن و با خیالی آسوده فعالیت کنیم

 

   ادامه مطلب...

  


  

بازی هنوز یک ماه از کشتاری که در مدرسه ابتدایی سندی‌هوک در شهر نیوتاون ایالت کانکتیکات آمریکا صورت گرفت، نمی‌گذرد که انجمن سلاح آمریکا بازی‌ای را برای گوشی‌های آی‌فون و آی‌پد ارائه کرده است که محدوده سنی آن برای کودکان بالاتر از چهار سال می‌باشد.

این بازی برای اینکه طرفدار بیشتری پیدا کند به صورت رایگان بر روی iTunes قرار گرفته است. این بازی به معرفی انواع تفنگ‌ها می‌پردازد و همانطور که از نام آن‌(تمرین تیر‌اندازی) پیداست به کاربر کمک می‌کند تا به تیر‌اندازی به اهداف ثابت و متحرک در فضای بسته و باز بپردازد.

در این بازی کاربر ابتدا تنها یک کلت و یک M16 در اختیار دارد و سپس حق انتخاب بین ....

  ادامه مطلب...

  

مشخصات مدیر وبلاگ
لوگوی وبلاگ

بایگانی
عناوین یادداشتهای وبلاگ
لینک‌های روزانه
صفحات اختصاصی
دسته بندی موضوعی
وبلاگستان امام صادق(ع) ، امام خمینی ، سیاسی ، انقلاب اسلامی ، رهبر ، شهدا(وصیت نامه) ، امام خامنه ای ، ما می توانیم. ، ولایت ، انقلاب ، حجاب ، حماسه 9دی ، امام خمینی (ره) ، اجنماعی ، باشگاه مخاطبان ، دینی ، وبلاگستان امام صادق (ع) ، موج وبلاگی من یک بسیجیم ، میدان ژاله ، نفوذ تفکر امام خمینی (ره) در اسپانیا و آمریکای لاتین ، نقش روحانیت در گستره فرهنگ دینی بعد از انقلاب اسلامی ، نوع اجتهاد حضرت امام ، همراه با رزمندگان ، و آن روز قلب ملت از کار ایستاد ، سید روح الله خمینی ، سیرة رهبری ، شجاعت امام ، شخصیت امام خمینی (ره) ، شهادت حاج آقا مصطفی خمینی ، ویژگی های مکتب سیاسی امام خمینی ، مجموعه رفتار امام با طلاب ، مرگ بر آمریکا ، جمعه خونین تهران ، رهبری امام خمینی (ره) ، زن چادری ، زندگی امام به روایت امام ، سیاست خارجی در کلام امام راحل ، شهید مطهری ، شکنجه گاه مخفی ساواک ، طلاب ، عاشورای حسینی سرچشمه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) ، عشق به ولایت ، عقل و عشق ، عوامل شتاب‌زای انقلاب اسلامی ، فضایل اخلاقی ، قدیمی ترین سند مبارزاتی امام خمینی 1323 شمسی ، گشتی در کتاب خانه شخصی رهبر انقلاب ، اخلاق دانشجویی از زبان امام خمینی ، اگه دوست داری چادری باشی بخوان! ، امریکا ، 17شهریور ، آرمان های انقلاب اسلامی ، آمریکا در اندیشه روح الله ، آیةاللَّه خامنه‏ ای ، خاطرات ، خاطراتی درس آموز از زندگی مقام معظم رهبری ، در حدیث دیگران ، دیدگاه امام خمینی (ره) ، بازخوانی پرونده تهاجم فرهنگی از نگاه رهبر حکیم انقلاب ، بسیج ،
آمار وبلاگ
بازدید امروز : 332
بازدید دیروز : 287
کل بازدید : 414230
کل یاداشته ها : 462
دوستان

گاهِ رهایی جاده های مه آلود پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار {choobak33} مهندس محی الدین اله دادی {یادداشت های شخصی خودم} «دیداردوست» «ستارگان دو کوهه» {شلمچه} «نیمکت آخر» {خاطرات دکتر بالتازار} {چشمه دانش} {سلمان علی (ع)} تراوشات یک ذهن زیبا پیامنمای جامع «دلبستگی امام زمان(عج)...به امام (ره) و شهدای عصر من {دوستدار علمدار} {نور اهلبیت *علیهم السلام} «عطر یاس» طوفان 2012 «بچه های خدایی» بچه های خدایی «هدهد» عاشقانه می گویم دل شکســــته {برادران شهید هاشمی} «welcome to my profile» Manna «محمد قدرتی» {شلوغی های من} «نه/دی /هشتادوهشت» «متین» «ذوالقرنین » Note Heart موزیک انلاین رویابین «اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...» «صاعقه» {برو بچ ادبی} {ستاره خاموش} عفاف و حجاب «عشق و تنهایی» «حاج احمد متوسلیان» {مـــــولا علی جان} فرزند روح الله... میم مثل مغنیه «میم مثل مغنیه» {از فـرش تا عـــرش} «سفیر نور» «دیدبــــــــــــــــــــان» «ایریت نام عبری گل نرگس است» مناجات با عشق {پیروان ولایت } مطالب جالب your memoirs {هدیه با شکوه خدا... } شورای شهراندیشه صاعقه 90 PERSIAN جهاد سیاسی سایت فرهنگی،اجتماعی،سیاسی و خدمات کانون فرهنگی حجت بن الحسن عجل الله سایت چندرسانه ای سیاسی فرهنگی بچه بوستان حجاب کوثر بی کرانه کنکاش پایگاه بسیج مسجد المهدی (عج) دارک سایت علمی آموزشی دیده بان رایحه خوش اندیشه یک قدم تامهدویت صیاد 30 یا سی مسائل روز وبلاگ جوانان جوانی کانون سبز انتظار جاهدین زینت زن حجاب، صدفی برای مروارید... زیباترین شکیب دختر با حجاب بت شکن ایران چترِ باز یک اسمان ستاره گلستان شهدا واحد 106 لشگر امام حسین (ع) اصفهان یک لحظه انتظار جوانه صبح دیگر در راه است.. مسائل روز گلستان شهدا صدف حجاب انتظار سبز صراحت تا زنده ایم رزمنده ایم..(مرصاد) رنــــــــــــــــگ نــــــــــــــــــو روایتگر بهترین راه رسیدن به خدا رایحه خوش اندیشه قاصدک محمد(ص) پیامبر مهر- یک خبرنگار عاشقان ولایت فقیه مبارزه باجنگ سایبری باهم و در کنار هم نوید احیا نصر19 نقد آزادانه نسیم انتظار نائب مهدی بسم رب المهدی جنگ نرم مرصاد20 اولی نیستم.امابهترینم پلاک یعنی... کوکما(2)شهدای لسان الارض نحر خین جنت110 I'm from Iran ( The Islamic Republic of IRAN ) حوزه 6 بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده اصفهان گنج عشق ماهنامه حوزه مقاومت 6 بسیج دانش آموزی استان اصفهان دانشگاه پیام نور فریمان جهان اسلام اصفهان دیار نصف جهان مذهبی فرهنگی امام مبین اختراعات روز دنیا ایستگاه بهشت دانلود دیده بان DEAR IRAN ضامن اهو دل نوشته های سیاسی فرهنگی راهنما و آموزش و خدمات وبلاگ نویسی بوی سیب بی دریا پایگاه بسیج امام محمد باقر(ع)کندر سیج بدنه فعال ملت است پایگاه بسیج خواهران مسجدالمهدی(عج) دارک .بسیج خواهران سیاوشکلا عصر انتظار عاشقان حسین آسمونی برای ایرانیان انتقاد گوناگون سیا شناخت فراماسون ها فراماسونری انجمن علمی دانشگاه پیام نور خواف حقیقت آخرین پیشوا وبلاگ اطلاع رسانی ابوذر غفاری فرصت آرامش من. روستای دنیای مجازی 1دل بامحبت اصفهان دیار نصف جهان دیار نصف جهان تهاجم خاموش پایگاه اطلاع رسانی بخش ششطراز نگین هستی پایگاه جامع اطلاع رسانی شهدائ استان اصفهان سایت خبری صاحب نیوز پایگاه سید احمد خمینی پایگاه شهید رجایی از شعار تا حقیقت برهان پایگاه بسیج نورالائمه ع حوزه 12 بقیه اله شهید باکری بسیجی بچه مسجدی امان از دل زینب امام خامنه ای خدا قوت پایگاه شهید چمران اصفهان دیده بان رهبر عزیزم ستیز با عاشورا وبلاگستان امام صادق(ع) پایگاه المهدی (عج) منتظر رضوان الشهدا گرداب «امیر سرلشگر بسیجی شهید عباس بابایی» «طلبه مثبت» «داستانهای قرآن» «بصیرت اسلامی» «طلبه مثبت» «صراط» «ذی القربــــــــــــی» درد و دل «بچه شمرون» رهبر مجازی! بچه های مسجد محله مهدیه نسیم بیداری پایگاه مقاومت شهید دستغیب ارزان یاوران حرم پایگاه خاتم الانبیاء کنیز مادر درد و دل حضرت موعود زندگی از نوع اسلامی با قرآن و اهل بیت به سوی ظهور انعکاس حقیقت ما بمب هسته ای از جنس ایرانیم!!! تلالو 16 ام ابیها (س) شهیده اعظم خوش نویسان شهیده عصمت رجب زاده خـــــادم بچه ارزشی ها سایت تفریحی و سرگرمی* همه چی از همه جا * نوید احیا «همه چی از همه جا» منتظر چترِ باز {قرآن پژوهی} {پایگاه سایبری کلاله} {گلستان بلاگ} {نسیم زندگی the breeze of life} {جمجمه ات را بخدا بسپار } {دانشجویان پیرو خط امام خامنه ای} جنگ نرم«پایگاه بسیج المهدی» «باران رحمت» از همین سی ودو حرف کانون فرهنگی شهید مفتح سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی هیچش کناره نیست امید نا امیدا (وبلاگ تخصصی عشق و وفا) السلام علیک یا فاطمه الزهرا {چریغ} {معاونت تبلیغ وآموزش های کاربردی حوزه های علمیه} «جبهه فرهنگی مذهبی حضرت روح الله » دختران حماسه بانـوی آب و آفتـاب {ثامن تم} {حوزه 6دانش آموزی استان اصفهان} «شمیم ظهور» من دیپلمات نیستم، انقلابی ام تـربــــــــــت عــــرش کوثر نیوز من عاشق بسیج اصفهان هستم! نوید احیا یه انقلابی روزهای مدرسه سیب آبی بسیج مکتب عشق انعکاس حقیقت ما بمب هسته ای از جنس ایرانیم!!! سنگر مجازی فرهنگی هیچش کناره نیست امید نا امیدا (وبلاگ تخصصی عشق و وفا) حماسه سیاسی،حماسه اقتصادی بصیرت مداحان اهل بیت نسیم بیداری محله مهدیه (یاقوت آسمانیها) انتظار تنها در مبارزه است! یوسف زهرا یک لحظه انتظار مسافر باران رحمت شمیم ظهور ایستگاه بهشت زلال همچون آب

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ