سفارش تبلیغ
صبا ویژن
1 2 3 >


مسابقه وبلاگ نویسی"عزم حماسه"+وبلاگستان امام صادق(ع)

 

با عرض سلام خدمت عزیزان شرکت کننده در

مسابقه وبلاگ نویسی"عزم حماسه"

     لطفاً نام و نام خانوادگی و آدرس وبلاگ خود را از طریق آدرس الکترونیکی:esfhemase92@yahoo.com  اعلام فرمائید.


کد

عنوان خلاصه

شرح

امتیاز

1

قالب گرافیکی وبلاگ

طراحی قالب توسط مدیر وبلاگ(10)...تغییر تصاویر قالبهای آماده(3)...استفاده از قالبهای آماده(2)

10

2

سرعت

سرعت بارگذاری وبلاگ (عدم استفاده بیش از حد از کدهای جاوا، استفاده از پستهای کم در صفحه اول )

10

3

گرافیک

استفاده از المان های گرافیکی برای مطالب و ...

5

4

معرفی

عنوان، شرح مختصر و معرفی مناسب وبلاگ

5

5

موضوع

موضوع بندی مطالب وبلاگ / ایده جدید

5

6

زمان

آرشیو تاریخ وبلاگ

5

7

پیوند

معرفی سایتهای مرتبط

5

8

سابقه

سابقه ساخت وبلاگ با در نظر گرفتن تاریخ درج مطالب

10

9

ارتباط

ارتباط مطالب با موضوع / نوآوری/تولیدی بودن

5

10

حجم

تعدد و تنوع مطالب

20

11

نظرات

تعداد و محتوای نظرات مطالب(هرچه تعداد نظرات به مطالب وبلاگ بیشتر باشد)

5

12

منبع

ذکر منابع برای مطالب

5

13

نگارش

رعایت نکات نگارشی،املایی و دستوری

5

14

سایر

امتیاز آزاد هیأت داوران برای موارد خاص و پیش بینی نشده

5

15

منفی

امتیاز منفی برای مواردی که باعث افت کیفیت وبلاگ می شود

10-


فرم ثبت نام اطلاعات فردی شرکت کنندگان در مسابقه وبلاگ نویسی «عــــزم حماســه»

 
فرم ثبت اطلاعات فردی را از اینجا دریافت نمایید.

مهلت شرکت در مسابقه :
 92/3/3 
 شرکت کنندگان محترم می توانند نتایج مسابقه را از تاریخ 92/4/15در سایت استانداری اصفهان به آدرسwww.ostan-es.ir  ملاحظه نمایند.

توجه:

شرکت کنندگان گرامی برای کسب اطّلاعات بیشتر از پلهای ارتباطی زیر استفاده نمائید:

 

الف) تلفن 2214903 ـ 0311

 

ب) وبلاگ:www.esf-hemase92.blogfa.com

 

ج) شماره پیامک :3000484817

 

د)آدرس الکترونیکی: esfhemase92@yahoo.com

 

د) لوح شرکت در مسابقه به تمامی شرکت کنندگان اهداء خواهد شد.

جوایز:

به 14نفر از نفرات برگزیده، جوایز ارزنده ای به رسم یادبود، از طرف اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری اصفهان، اهداء خواهد شد.
موضوعات و قالبهای پیشنهادی:

1-     انتخابات، مظهر حماسه ملّی

2-    انتخابات و آرامش سیاسی

3-    روحیه نشاط و امید، زمینه ساز خلق حماسه"حضور گسترده"

4-    آثار و نتایج حضور گسترده مردم در انتخابات

5-    جایگاه ریاست جمهوری و قوه مجریه در قانون اساسی

6-    جایگاه و کارکردهای شوراهای اسلامی شهر و روستا

7-    بایسته های اخلاقی انتخابات

8-    انتخابات 92 ، رسانه های بیگانه و دشمنان انقلاب اسلامی

9-    انتخابات و نقش مردم در خلق حماسه حضور

10- ملاک ها و معیارهای انتخاب اصلح

منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشید.


  


کشک با طعم فیلتر!+وبلاگستان امام صادق(ع)

طرح نوشت: جدای از افراد شخصی امروزه بعضی از سایت های وابسطه به دولت و هم چنینن برخی از سایت های بزرگ مذهبی ،مشاهده می شوند که در فیسبوک صفحه دارند و ظاهرا فیسبوک آزاد شده!!!!

چه معنایی می توانیم برای فیلتر کنیم و حال انکه تقریبا 17 میلیون ایرانی (سوای از باقی شبکه های اجتماعی فیلتر شده)فقط عضو فیسبوک هستند!!

عقائد باطل ،مسائل انحرافی ،سرگرمی های مخرب همه از عوامل به فساد کشیدن یک جامعه است

فکری باید کرد دوره فیلترینگ تموم شده با زور و اجبار نمیشه افراد جامعه را متدین نگه داریم الانسان حریص علی ما منع . باید با قدرت فکر و مقابله زیرکانه و مطیعا للقائد امام خامنه ، اهل بیت را به عالمیان معرفی کنیم که زمینه ای باشد برای ظهور حضرت حجت عج


  


 

گرداب/ دلایل و علایم اعتیاد به هرزگی جنسی در فضای آنلاین

ناشناس بودن، دسترسی آسان و کم‌هزینه بودن تجارب هرزگی جنسی در فضای آن‌لاین باعث افزایش تعداد معتادان به این جرم شده است و از طرفی تنوع و گوناگونی این جرم نیز منبع تغذیه این اعتیاد اینترنتی است.
دلایل و علایم اعتیاد به هرزگی جنسی در فضای آن‌لاینبه گزارش گرداب، در طی دهه‌های گذشته، پیشرفت‌های تکنولوژیک کمتری بوده‌اند که به صورت بالقوه توانایی ایجاد انقلابی در عرصه‌هایی هم‌چون آموزش، سلامتی، تجارت، سرگرمی و غیره داشته ‌باشند. اما اینترنت بستری را آماده نموده که تقریبا در تمامی زمینه‌های یادشده انقلابی عظیم صورت گرفته‌است.

حال ممکن است این انقلاب‌ها مطابق با نظر ما و موافق با آن‌چه تفکر ما ایجاب می‌کند نباشد؛ امّا آن‌چه واضح است این است که اینترنت بدون شک جهان را برای انسان‌ها بسیار کوچکتر از آن‌چه تصورش را می‌کردند، نموده‌است. به همین نسبت، با افزایش استفاده از اینترنت میزان جرایم سایبری نیز به طور موازی افزایش یافته است.

در دنیای امروز، اینترنت اصلی‌ترین بستر در بروز، اشاعه و انتشار یکی ازمهم‌ترین جرایم اخلاقی دنیا یعنی روابط نامشروع جنسی شده‌است. بر اساس تحقیقات انجام شده در اکثر جوامع اروپایی و غربی، معتادان به سکس سایبری مقدار قابل توجهی از وقتشان را به انجام فعالیت‌های سکسی آن‌لاین تخصیص می‌دهند و هرچه میزان اعتیاد آن‌ها بیشتر می‌شود، جنبه سرگرمی این جرایم کمتر شده و مضرات روحی و فیزیکی آن بیشتر در فرد نمود پیدا می‌کند.

ادامه مطلب...

  


گرداب/ شبکه‌های اجتماعی موتور محرک طلاق در جوامع پیشرفته

رواج هرچه بیشتر انواع شبکه‌های اجتماعی علی‌الخصوص فیس‌بوک باعث شده است که زوج‌های شکاک، افرادی را ترغیب نمایند که در فضای فیس‌بوک به سراغ همسران‌شان بروند تا بتوانند با جمع کردن شواهد، از همسران‌شان طلاق بگیرند.
شبکه‌های اجتماعی موتور محرک طلاق در جوامع پیشرفته+وبلاگستان امام صادق(ع)به گزارش گرداب و به نقل از دیلی‌تلگراف، شاید اگر از بسیاری از مردم عادی در مورد انواع شبکه‌های اجتماعی سوال بپرسید، بندرت بتوانید به جواب کامل و جامعی برسید. حتی اگر به نسل جوان‌تر نیز رجوع کنید، شاید آن‌ها نیز نتوانند در مورد انواع شبکه‌های اجتماعی توضیحی به شما ارائه دهند و فقط تا حدودی با بعضی از کاربری‌های فیس‌بوک آشنا باشند.

اکثر جوانان و نوجوانان امروزی و بعضی از بزرگترها فیس‌بوک را در حد شبکه اجتماعی‌ای می‌شناسند که عامل به اشتراک‌گذاشتن عکس‌ها، خاطرات و نظرات در بین دوستان و آشنایان است. این محیط مجازی در نگاه آن‌ها محیطی خوب برای یافتن دوستان قدیمی و تازه‌ترشدن روابط است؛ اما بایستی به این نکته نیز دقت داشته باشیم که در عصر ترافیک و انواع آلودگی‌های محیطی و اخلاقی، وجود این نوع تکنولوژی‌ها به انسان راحت‌طلب بهانه‌ می‌دهد که دیگر به سمت صله‌رحم در عالم فیزیکی و متن جامعه گام برندارد.

این محیط می‌تواند با ارائه امکانات جدیدتر رابطه بشر را روز به روز با دنیای خارج کمتر کند و نقش انسانیش را در جامعه کمتر و کمتر نماید. مدیران فیس‌بوک تمرکز و انرژی خود را صرف قسمت حساسی از تعاملات انسانی و بشری کرده‌اند تا با بدست گرفتن افسار این تعاملات در دستان خود، انسان را به هر سمت و سویی که می‌خواهند بکشانند.

ادامه مطلب...

  


 

گرداب/ مزاحمت سایبری + اینفوگرافیک

گسترش شبکه‏‌های اجتماعی در مدارس، محیط بازی جدیدی را برای مزاحمان سایبری ایجاد کرده‏ است.

مزاحمت سایبری+وبلاگستان امام صادق(ع)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...

  


گرداب/ پنج اشتباه امنیتی رایج کاربران + اینفوگرافیک

گرداب/ پنج اشتباه امنیتی رایج کاربران + اینفوگرافیک

پنج اشتباه امنیتی رایج کاربران که راه را برای هکرها هموار نموده و خطر نفوذ آن‌ها را افزایش می‌دهد...


واشنگتن تایمز گزارش داد:

نگاهی به ابزار جاسوسی اف‌بی‌آی

به نظر میرسد "استینگری" چیزی بیش از یافتن یک اسم و یا یک شماره تلفن همراه است. این ابزار که در یک ماشین ون بدون هیچ علامتی نصب می شود و با یک آنتن می تواند هرگونه امواج تلفن همراه را ردگیری کرده و به مکالمه فرد مورد نظر گوش دهد، همه اطلاعات و مکالمات مردم آمریکا را جارو می کند.
نگاهی به ابزار جاسوسی اف‌بی‌آی  +وبلاگستان امام صادق(ع)
به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران، یک دادگاه فدرال ایالات متحده آمریکا می گوید : بازرسان FBI برای حداقل 5 سال پیاپی و به طور دائم از ابزار ردگیری مکالمات تلفن همراه که می تواند مکان شخص را معلوم کند استفاده می کرده اند . آنها از طریق این ابزار جاسوسی می توانند به صبحت های فرد مورد نظر گوش دهند . همه این کارها بدون اجازه از فرد موردنظر انجام می گیرد .
یک دادستان وزارت دادگستری می گوید استفاده از ابزار جاسوسی "استینگری" به امری عادی تبدیل شده است به گونه ای که به راحتی توسط بازرسان فدرال انجام میگیرد . این گزارش را اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا منتشر کرده است.
خانم لیندا لی کارشناس حقوقی موسسه ACLU در کالیفرنیایشمالی می گوید این ابزار در یک ماشین ون بدون هیچ علامتی نصب می شود و با یک آنتن می تواند هرگونه امواج تلفن همراه را ردگیری کرده و به مکالمه فرد مورد نظر گوش دهد .
پس از این افشاگری نادر، وکلای وزارت دادگستری به دادگاه فدرال گفته اند FBI به جای اخطار قبلی به مردم، از پوشش قوانینی استفاده می کندکه همه شرکت های ارائه دهنده تلفن همراه برای جمع آوری اطلاعات و آمار معمول از مشترکان خود استفاده می کنند اطلاعاتی مثل یافتن شماره ای خاص و یا آمار مشترکین از این دست اقدامات معمولی هستند. نام این قوانین PEN REGISTER و TAP AND TRACE است .
اما به نظر میرسد "استینگری" چیزی بیش از یافتن یک اسم و یا یک شماره تلفن همراه است. این ابزار همه اطلاعات و مکالمات مردم بی گناه را جارو می کند. مخصوصاً اطلاعات آنهایی را که نزدیک این ماشین ون هستند .
قضات فدرال می گویند استینگری در چارچوب قوانین معمولی جمع آوری اطلاعات فعالیت نمی کند و آنها تنها پوششی برای جمع آوری اطلاعات مردم عادی و بی گناه خواهد بود .
حتی قوانین معمولی جمع آوری اطلاعات مشترکین تلفن همراه نیز نیازمند مجوزهای لازم در چارچوب اصل چهارم قانون اساسی آمریکا است .
با این حال اما نگرانی هایی وجود دارد که برخی ماموران FBI بطور کامل ،حقایق مربوط به این ابزار جاسوسی را فاش نمی کنند .
ای میلهایی که از وزارت دادگستری آمریکا منتشر شده است حاوی این نکته است که بسیاری از نیروهای FBI از استینگری درچارچوب قوانین جاری مخابراتی سوء استفاده می کنند . وکلای وزارت دادگستری میگویند که نظارت های بیشتری روی قوانین عادی جمع آوری اطلاعات مخابراتی صورت گیرد تا بتوان جلوی سوء استفاده ها را گرفت .
در موردمشابهی فردی به نام گایدن در سال 2008 متهم شده بود با دسترسی به اطلاعات سیستم استینگری از آن سوء استفاده کرده بود . این درحالی که است که هم وزارت دادگستری و هم FBI در مورد این سیستم جاسوسی پاسخی نداده اند .


  


وزیر ارتباطات:

در سال 92 قطعی اینترنت نخواهیم داشت / پایین بودن سرعت اینترنت به دلیل مسائل امنیتی کذب است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه در سال 92 قطعی اینترنت نخواهیم داشت، گفت: تلاش وزارتخانه بر این است که پهنای باند و ظرفیت داخل افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار جامعه اطلاعاتی باشگاه خبرنگاران محمد حسن نامی با اعلام این خبر گفت: قصد داریم با استفاده از بستر فیبر نوری و عبور یک خط بین المللی اینترنت از کشور پهنای باند را افزایش دهیم تا ظرفیت داخل و سرعت اینترنت افزایش یابد.

وی پایین بودن سرعت و ظرفیت اینترنت را به دلیل رعایت مسائل امنیتی ادعایی کذب دانست.

وی در ادامه توسعه خدمات عمومی اجباری روستایی (USO) توسعه ارتباطات شبکه فیبرنوری کشور، شبکه ملی اطلاعات و حل مشکلات کارگزاران دفاتر مخابراتی را از مهمترین برنامه های این وزارتخانه برشمرد و خاطر نشان کرد: راه اندازی کامل شبکه ملی اطلاعات موجب افزایش خدمت رسانی به هموطنان می شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان را از دیگر برنامه های مهم وزارتخانه متبوع خود برشمرد و افزود: به لحاظ اینکه بیشترین افراد هوشمند و توانا جذب دو رشته برق و کامپیوتر می شوند می بایستی برای استفاده کامل از ظرفیت و پتانسیل داخل کشور از این شرکتها حمایت و پشتیبانی کرد.

نامی همچنین پشتیبانی جامع از شرکتهای تولیدکننده تجهیزات را از دیگر اقدامات وزارتخانه عنوان کرد و گفت: با تولیدکنندگان مرتبط با صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات جلسات مستمری داریم و انشاالله قصد داریم تا با پشتیبانی از آنها تمام تجهیزات را در داخل کشور بومی کرده و مازاد آن را به سایر کشورها صادر کنیم و این توانایی و ظرفیت در کشور ما وجود دارد.

وی همچنین در پایان با اشاره به بی اثر بودن تحریمها افزود: تحریمها در کوتاه مدت شاید سختی هایی برای ما داشته اما در دراز مدت به نفع ما بوده است. /ل


  


همه گوشی های همراه؛

با نصب این نرم افزار "پزشک همراه" شماست + دانلود

نرم افزار پزشک همراه یک نرم افزار مفید و جامع درباره ی اطلاعات پزشکی است.
به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ این نرم افزار در خود مواردی را جا داده است که بسیار مفید و آموزنده است و بدون شک کتابی به زبان فارسی با این جامعی برای موبایل تا به حال ارائه نشده است.
  


 

افزایش خیره کننده سرعت و عملکرد رایانه + دانلود نرم افزار

با دانلود نرم افزار PC Cleaner Pro 2013 سرعت رایانه خود را افزایش دهید.

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ متخصصان ما بر این باورند که این نرم افزار یعنی PC Cleaner Pro 2013 به طور شگفت آوری می تواند سرعت تمام قسمت های رایانه ی شما را بالا ببرد. بنابراین شما می توانید به کار دقیق و سریع تر دست یابید. به همین خاطر است که نرم افزار ما توانسته است لقب مهندسی PC Cleaner را کسب کند.

 

افزایش خیره کننده سرعت و عملکرد رایانه + دانلود نرم افزار  +وبلاگستان امام صادق(ع)

ادامه مطلب...

  

مشخصات مدیر وبلاگ
لوگوی وبلاگ

بایگانی
عناوین یادداشتهای وبلاگ
لینک‌های روزانه
صفحات اختصاصی
دسته بندی موضوعی
وبلاگستان امام صادق(ع) ، امام خمینی ، سیاسی ، انقلاب اسلامی ، رهبر ، شهدا(وصیت نامه) ، امام خامنه ای ، ما می توانیم. ، ولایت ، انقلاب ، حجاب ، حماسه 9دی ، امام خمینی (ره) ، اجنماعی ، باشگاه مخاطبان ، دینی ، وبلاگستان امام صادق (ع) ، موج وبلاگی من یک بسیجیم ، میدان ژاله ، نفوذ تفکر امام خمینی (ره) در اسپانیا و آمریکای لاتین ، نقش روحانیت در گستره فرهنگ دینی بعد از انقلاب اسلامی ، نوع اجتهاد حضرت امام ، همراه با رزمندگان ، و آن روز قلب ملت از کار ایستاد ، سید روح الله خمینی ، سیرة رهبری ، شجاعت امام ، شخصیت امام خمینی (ره) ، شهادت حاج آقا مصطفی خمینی ، ویژگی های مکتب سیاسی امام خمینی ، مجموعه رفتار امام با طلاب ، مرگ بر آمریکا ، جمعه خونین تهران ، رهبری امام خمینی (ره) ، زن چادری ، زندگی امام به روایت امام ، سیاست خارجی در کلام امام راحل ، شهید مطهری ، شکنجه گاه مخفی ساواک ، طلاب ، عاشورای حسینی سرچشمه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) ، عشق به ولایت ، عقل و عشق ، عوامل شتاب‌زای انقلاب اسلامی ، فضایل اخلاقی ، قدیمی ترین سند مبارزاتی امام خمینی 1323 شمسی ، گشتی در کتاب خانه شخصی رهبر انقلاب ، اخلاق دانشجویی از زبان امام خمینی ، اگه دوست داری چادری باشی بخوان! ، امریکا ، 17شهریور ، آرمان های انقلاب اسلامی ، آمریکا در اندیشه روح الله ، آیةاللَّه خامنه‏ ای ، خاطرات ، خاطراتی درس آموز از زندگی مقام معظم رهبری ، در حدیث دیگران ، دیدگاه امام خمینی (ره) ، بازخوانی پرونده تهاجم فرهنگی از نگاه رهبر حکیم انقلاب ، بسیج ،
آمار وبلاگ
بازدید امروز : 290
بازدید دیروز : 287
کل بازدید : 414188
کل یاداشته ها : 462
دوستان

گاهِ رهایی جاده های مه آلود پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار {choobak33} مهندس محی الدین اله دادی {یادداشت های شخصی خودم} «دیداردوست» «ستارگان دو کوهه» {شلمچه} «نیمکت آخر» {خاطرات دکتر بالتازار} {چشمه دانش} {سلمان علی (ع)} تراوشات یک ذهن زیبا پیامنمای جامع «دلبستگی امام زمان(عج)...به امام (ره) و شهدای عصر من {دوستدار علمدار} {نور اهلبیت *علیهم السلام} «عطر یاس» طوفان 2012 «بچه های خدایی» بچه های خدایی «هدهد» عاشقانه می گویم دل شکســــته {برادران شهید هاشمی} «welcome to my profile» Manna «محمد قدرتی» {شلوغی های من} «نه/دی /هشتادوهشت» «متین» «ذوالقرنین » Note Heart موزیک انلاین رویابین «اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...» «صاعقه» {برو بچ ادبی} {ستاره خاموش} عفاف و حجاب «عشق و تنهایی» «حاج احمد متوسلیان» {مـــــولا علی جان} فرزند روح الله... میم مثل مغنیه «میم مثل مغنیه» {از فـرش تا عـــرش} «سفیر نور» «دیدبــــــــــــــــــــان» «ایریت نام عبری گل نرگس است» مناجات با عشق {پیروان ولایت } مطالب جالب your memoirs {هدیه با شکوه خدا... } شورای شهراندیشه صاعقه 90 PERSIAN جهاد سیاسی سایت فرهنگی،اجتماعی،سیاسی و خدمات کانون فرهنگی حجت بن الحسن عجل الله سایت چندرسانه ای سیاسی فرهنگی بچه بوستان حجاب کوثر بی کرانه کنکاش پایگاه بسیج مسجد المهدی (عج) دارک سایت علمی آموزشی دیده بان رایحه خوش اندیشه یک قدم تامهدویت صیاد 30 یا سی مسائل روز وبلاگ جوانان جوانی کانون سبز انتظار جاهدین زینت زن حجاب، صدفی برای مروارید... زیباترین شکیب دختر با حجاب بت شکن ایران چترِ باز یک اسمان ستاره گلستان شهدا واحد 106 لشگر امام حسین (ع) اصفهان یک لحظه انتظار جوانه صبح دیگر در راه است.. مسائل روز گلستان شهدا صدف حجاب انتظار سبز صراحت تا زنده ایم رزمنده ایم..(مرصاد) رنــــــــــــــــگ نــــــــــــــــــو روایتگر بهترین راه رسیدن به خدا رایحه خوش اندیشه قاصدک محمد(ص) پیامبر مهر- یک خبرنگار عاشقان ولایت فقیه مبارزه باجنگ سایبری باهم و در کنار هم نوید احیا نصر19 نقد آزادانه نسیم انتظار نائب مهدی بسم رب المهدی جنگ نرم مرصاد20 اولی نیستم.امابهترینم پلاک یعنی... کوکما(2)شهدای لسان الارض نحر خین جنت110 I'm from Iran ( The Islamic Republic of IRAN ) حوزه 6 بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده اصفهان گنج عشق ماهنامه حوزه مقاومت 6 بسیج دانش آموزی استان اصفهان دانشگاه پیام نور فریمان جهان اسلام اصفهان دیار نصف جهان مذهبی فرهنگی امام مبین اختراعات روز دنیا ایستگاه بهشت دانلود دیده بان DEAR IRAN ضامن اهو دل نوشته های سیاسی فرهنگی راهنما و آموزش و خدمات وبلاگ نویسی بوی سیب بی دریا پایگاه بسیج امام محمد باقر(ع)کندر سیج بدنه فعال ملت است پایگاه بسیج خواهران مسجدالمهدی(عج) دارک .بسیج خواهران سیاوشکلا عصر انتظار عاشقان حسین آسمونی برای ایرانیان انتقاد گوناگون سیا شناخت فراماسون ها فراماسونری انجمن علمی دانشگاه پیام نور خواف حقیقت آخرین پیشوا وبلاگ اطلاع رسانی ابوذر غفاری فرصت آرامش من. روستای دنیای مجازی 1دل بامحبت اصفهان دیار نصف جهان دیار نصف جهان تهاجم خاموش پایگاه اطلاع رسانی بخش ششطراز نگین هستی پایگاه جامع اطلاع رسانی شهدائ استان اصفهان سایت خبری صاحب نیوز پایگاه سید احمد خمینی پایگاه شهید رجایی از شعار تا حقیقت برهان پایگاه بسیج نورالائمه ع حوزه 12 بقیه اله شهید باکری بسیجی بچه مسجدی امان از دل زینب امام خامنه ای خدا قوت پایگاه شهید چمران اصفهان دیده بان رهبر عزیزم ستیز با عاشورا وبلاگستان امام صادق(ع) پایگاه المهدی (عج) منتظر رضوان الشهدا گرداب «امیر سرلشگر بسیجی شهید عباس بابایی» «طلبه مثبت» «داستانهای قرآن» «بصیرت اسلامی» «طلبه مثبت» «صراط» «ذی القربــــــــــــی» درد و دل «بچه شمرون» رهبر مجازی! بچه های مسجد محله مهدیه نسیم بیداری پایگاه مقاومت شهید دستغیب ارزان یاوران حرم پایگاه خاتم الانبیاء کنیز مادر درد و دل حضرت موعود زندگی از نوع اسلامی با قرآن و اهل بیت به سوی ظهور انعکاس حقیقت ما بمب هسته ای از جنس ایرانیم!!! تلالو 16 ام ابیها (س) شهیده اعظم خوش نویسان شهیده عصمت رجب زاده خـــــادم بچه ارزشی ها سایت تفریحی و سرگرمی* همه چی از همه جا * نوید احیا «همه چی از همه جا» منتظر چترِ باز {قرآن پژوهی} {پایگاه سایبری کلاله} {گلستان بلاگ} {نسیم زندگی the breeze of life} {جمجمه ات را بخدا بسپار } {دانشجویان پیرو خط امام خامنه ای} جنگ نرم«پایگاه بسیج المهدی» «باران رحمت» از همین سی ودو حرف کانون فرهنگی شهید مفتح سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی هیچش کناره نیست امید نا امیدا (وبلاگ تخصصی عشق و وفا) السلام علیک یا فاطمه الزهرا {چریغ} {معاونت تبلیغ وآموزش های کاربردی حوزه های علمیه} «جبهه فرهنگی مذهبی حضرت روح الله » دختران حماسه بانـوی آب و آفتـاب {ثامن تم} {حوزه 6دانش آموزی استان اصفهان} «شمیم ظهور» من دیپلمات نیستم، انقلابی ام تـربــــــــــت عــــرش کوثر نیوز من عاشق بسیج اصفهان هستم! نوید احیا یه انقلابی روزهای مدرسه سیب آبی بسیج مکتب عشق انعکاس حقیقت ما بمب هسته ای از جنس ایرانیم!!! سنگر مجازی فرهنگی هیچش کناره نیست امید نا امیدا (وبلاگ تخصصی عشق و وفا) حماسه سیاسی،حماسه اقتصادی بصیرت مداحان اهل بیت نسیم بیداری محله مهدیه (یاقوت آسمانیها) انتظار تنها در مبارزه است! یوسف زهرا یک لحظه انتظار مسافر باران رحمت شمیم ظهور ایستگاه بهشت زلال همچون آب

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ