سفارش تبلیغ
صبا ویژن
1 2 3 4 >


سرویس‌های بهداشتی پادگان اشرف هم دوربین مخفی داشت+ضرب و شتم خواهرم توسط یکی از منافقین در انگلیس+وبلاگستان امام صادق(ع)

خواهر اسیران گروهک تروریستی منافقین با اشاره به حضورش در پادگان اشرف برای دیدار با برادارنش گفت: همه جای پادگان اشرف حتی سرویس‌های بهداشتی دوربین‌های مدار بسته‌ای توسط منافقین نصب شده بود که باعث شد نتوانم در طی این دو روز به حمام رفته و یا حتی لباسم را عوض کنم.

به گزارش عمادنیوز: ” ماه‌منیر ایرانپور “ پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شما در ابتدا گفتید که برادران شما از ابتدا تمایل به خروج از پادگان اشرف را داشتند، وقتی شما با آنها ملاقات کردید، چه چیزی گفتند، گفت: آنها از حرف‌زدن واهمه داشتند، به آنها القا کرده بودند اگر به ایران برگردید حتما اعدام خواهید شد.

وی در ادامه افزود: به محض ورود به پادگان، کلیه دوربین‌ها و مابقی وسایلمان را از ما گرفتند البته در همه جای پادگان اشرف حتی سرویس‌های بهداشتی دوربین‌های مدار بسته‌ای توسط منافقین نصب شده بود که باعث شد نتوانم در طی این دو روز به حمام رفته و یا حتی لباسم را عوض کنم، همچنین وسایلی را که جاسازی کرده بودیم، نتوانستیم به دست بچه‌ها برسانیم..

ادامه مطلب...

  


افزایش‌ حمله‌ سایبری به مسلمانان انگلیس+وبلاگستان امام صادق(ع)

 

اهانت‌ها و حملات علیه مسلمانان انگلیس در فضای مجازی افزایش چشمگیری داشته و درصد قابل توجهی از کل اقدامات اسلام‌ستیزانه‌ای را که در این کشور صورت می‌گیرد، تشکیل می‌دهند. 

به گزارش عمادنیوز: نتایج یک پژوهش جدید در انگلیس، نشان داد که حزب ضد اسلامی راست‌گرای انگلیس موسوم به «لیگ دفاع انگلیس» را مسئول یک سوم حملات صورت گرفته علیه مسلمانان این کشور در طول سال گذشته، معرفی کرد.

مرکز مطالعات فاشیستی، ضدفاشیستی و پست‌فاشیستی دانشگاه «تیساید» (Teesside) بریتانیا با انجام این پژوهش جدید، از رشد چشمگیر «حملات آنلاین» علیه مسلمانان بریتانیا نیز خبر داد...

 

 

 

ادامه مطلب...

  


افشای درخواست‌های جاسوسی کاخ سفید از سوی فیس‌بوک و مایکروسافت+وبلاگستان امام صادق(ع)

فیس بوک و مایکروسافت اولین شرکت‌های اینترنتی هستند که تعداد کل درخواست‌های کاخ سفید برای دسترسی به اطلاعات کاربرانشان را افشا کردند. 

به گزارش عمادنیوز، دو شرکت فیس بوک و مایکروسافت که به دنبال افشای جاسوسی بی واسطه دولت آمریکا از سرورهایشان اعتبار و احترامشان را نزد صدها میلیون کاربر از دست داده‌اند به افشای تعداد کل درخواست‌های کاخ سفید برای دسترسی به اطلاعات کاربرانشان پرداخته‌اند و امیدوارند با افشای این اطلاعات تا حدی اعتبار از دست رفته را به دست آورند.

 

 

 

 

ادامه مطلب...

  


ایران هدف موشک های عربستانی+وبلاگستان امام صادق(ع)

روزنامه انگلیسی “دیلی تلگراف ” با انتشار گزارشی ادعا کرد که عربستان سعودی موشک های بالستیکی مستقر و نصب کرده که با آنها ایران و اسرائیل را نشانه رفته است. 

به گزارش عمادنیوز: مرکز تحقیقاتی روزنامه مزبور تصاویرماهواره ای منتشر کرده است که نشان می دهد عربستان سعودی موشک اندازهایی در پایگاهی که سال های اخیر در عمق صحرای عربستان ایجاد کرده نصب کرده است که آماده شلیک موشک های بالستیک به طرف ایران و اسرائیل هستند.

کارشناسان نظامی تصاویر را بررسی کرده و متوجه شدند که یکی از موشک اندازها ایران و دیگری تل آویو را نشانه رفته است و قادر است دو تن مواد منفجره حمل کند.

ایران هدف موشک های عربستانی+وبلاگستان امام صادق(ع)

تصویر مربوط به پایگاه موشکی عربستان

به نوشته این روزنامه، با وجود اینکه عربستان روابط دیپلماتیک رسمی با اسرائیل ندارد، هر دوی آنها دشمن مشترکی به نام ایران دارند.

محل استقرار این موشک های چینی در پایگاه الوطن در عمق صحرای عربستان در 125 مایلی جنوب غربی ریاض عنوان شده است.

کارشناسان اعلام می کنند که اطمینان ندارند که این موشک ها شهرهای مشخصی مانند تل آویو یا تهران را نشانه رفته باشد.

منبع: العالم


  


تظاهرات علیه مریم رجوی+منافقین+وبلاگستان امام صادق(ع)

«در این تظاهرات‌ها به شهروندان فرانسوی و آلمانی و رسانه‌های رسمی و معروف دو کشور اطلاعاتی درباره جنایات سرکرده این گروه تروریستی ارائه شد.» 

به گزارش عمادنیوز: اعضای جداشده گروه تروریستی مجاهدین در آلمان و فرانسه، در محکومیت اقدامات فریب‌کارانه سرکرده این گروه برای جلب حمایت اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها و پیشبرد اهداف شومش، تظاهرات کردند.

افراد جدا شده از گروه تروریستی مجاهدین طی دو هفته گذشته، دو تظاهرات در شهرهای «پاریس» فرانسه و «کلن» آلمان علیه «مریم رجوی» سرکرده این گروه برگزار کردند.....

 

ادامه مطلب...

  


کودتای نوژه+وبلاگستان امام صادق(ع)

 

از اولین روز های انقلاب ،آمریکا تلاش گسترده ای را برای به سازش کشاندن انقلاب یا سقوط آن آغاز کرد.آمریکا به دلیل اطلاعات و تحلیل های غلط تصور می کرد قادر است دز اندک زمانی رویدادهای ایران را همچون دوران پهلوی در اختیار بگیرد ؛ بنابراین به انواع حیله ها علیه جمهوری اسلامی متوسل شد که یکی از این توطئه ها ،کودتای پایگاه هوایی شهید نوژه بود.

برنامه ریزی برای کودتا

در دی 1358 یکی از هواداران شاپور بختیار،به نام مهندس قاسمی ،نمودار سازمانی را تهیه کرد و نام آن را نقاب گذاشت ،نام نقاب جمع حروف اول«نجات قیام انقلاب بزرگ» بود وسازمان دارای شورایی مسئول تهران ،مسئول امور شهرستان ها ، مسئول امور وزارتخانه ها،مسئول امور دانشگاه ها ، انتشارات و تبلیغات، مسئول امور ایالات و مسئول امور چریکی بود.

از نظر مسئولان نقاب ، فتح تهران مساوی با پیزوزی در سراسر کشور بود و با تصوری که از کودتای 28 مرداد 1332 داشتند فکر می کردند با سقوط تهران همه کشور تسلیم آنها میشود.

 

 

 

ادامه مطلب...

  


کمتر از 48 ساعت پس از آن که نظامیان ناراضی ونزوئلا با برخورداری از حمایت آمریکا علیه «هوگوچاوز» رئیس جمهور این کشور کودتا کرده و حکومت قانونی وی را برانداختند، قیام مردم ونزوئلا زمینه شکست کودتا و بازگشت چاوز را فراهم آورد. این حادثه درس بزرگی برای همه سیاستمداران، دولت‌ها و ملت‌های جهان دربردارد و آن اینکه پرونده یکه تازی و سلطه‌گری کاخ سفید، در بسیاری ازنقاط جهان بسته شده و آن زمان که متولیان سیاست خارجی آمریکا به مدد جاسوسان حرفه‌ای «سیا» با فراهم آوردن زمینه کودتاهای نظامی، اقدام به ساقط کردن حکومت‌های مردمی می‌کردند، سپری شده است.

آمریکایی‌ها تلاش داشتند تا نسخنه کودتای ژنرال پینوشه در شیلی درسال 1352 را دقیقا در ونزوئلا پیاده کنند. همه اعتصاباتی را که علیه دولت آلنده وضع کرده بودند، در ونزوئلا علیه دولت «چاوز» نیز به راه انداختند، همان تحریم‌ها را علیه دولت قانونی وی وضع کردند. همان برچسب‌ها، اتهام‌ها و فشارهای سیاسی را برای به زانو درآوردن حکومت چاوز اعمال کردند و از همان نظامیان بریده از مردم و ژنرال‌های سرسپرده لائیک که در شیلی در اختیار داشتند، در ونزوئلا نیز برخوردار بودند. همان نقشه‌ها و برنامه ریزی‌ها زمان بندی شده‌ای را که درتدوین کودتای شیلی تدارک دیده بودند در ونزوئلا نیز دقیقا طرح کرده بودند. خطای محاسبه آمریکائی‌ها در ونزوئلا فقط دو عامل بود که به ترتیب اولویت عبارتند از:

1- ملت‌های امروز جهان از درک و شعور سیاسی و فهمی به مراتب بالاتر از ملل 30 سال پیش جهان برخوردار هستند. به همین دلیل اگر در آن روز مردم شیلی پس از کودتای ژنرال‌ها، به خانه‌های خود رفتند، امروز در ونزوئلا پس از کودتای ژنرال‌ها، از خانه بیرون آمده و یک‌صدا علیه آمریکا، علیه رژیم کودتائی و به نفع حکومت منتخب خویش فریاد زدند، کشته دادند و توانستند نظامیان شورشی را به پادگان هایشان بازگردانند.

 

ادامه مطلب...

  


هک شدن وبسایت یوبی سافت و به خطر افتادن اطلاعات کاربران+وبلاگستان امام صادق(ع)

 

 

 

 

 

 

یوبی سافت به تازگی به هک شدن یکی از وبسایت هایش پی برده است که طی آن مهاجمان توانسته اند به بعضی سیستم های آنلاینشان دسترسی پیدا کنند.

یوبی سافت به تازگی به هک شدن یکی از وبسایت هایش پی برده است که طی آن مهاجمان توانسته اند به بعضی سیستم های آنلاینشان دسترسی پیدا کنند.
یوبی سافت چیزی درباره چندین اکانت و کدامین می توانند در خطر باشند فاش نکرد اما به تمامی کاربرانش پیشنهاد تغییر رمز عبورشان را داده است.
بعد از آن این شرکت به این نکته اشاره کرد که در حال تحقیق و رفع کردن مشکلات امنیتی سیستم هایش است.
..........

ادامه مطلب...

  


نخستین موتور جستجوی اینترنتی جهان به نام “آلتا ویستا” برای همیشه خاموش می شود.نخستین موتور جستجوی اینترنتی جهان به نام “آلتا ویستا” برای همیشه خاموش می شود.+وبلاگستان امام صادق(ع)

در حالی که کاربران امروزی اینترنت یاهو و گوگل را مهمترین و جامع ترین موتور جستجوی اینترنتی می دانند اما آلتا ویستا نخستین موتور جستجوی جهان است که در سال 1995 راه اندازی شد.

“جی روزیتر” معاون شرکت یاهو که مالک آلتا ویستا نیز هست، اعلام کرد این موتور جستجو هشتم جولای(17 تیرماه) برای همیشه خاموش می شود و اگر هنوز کسی در دنیا وجود دارد که از این موتور جستجوی قدیمی استفاده می کند باید به موتورهای جستجوی جدیدتر مانند یاهو و گوگل روی بیاورد.

کاربران هجده ساله و جوان تر اینترنت ممکن است اصلا آلتا ویستا را نشناسند. این موتور جستجو یکی از نخستین و موفق ترین موتورهای جستجوی اینترنتی در جهان بود. این موتور در سال 1995 با سرمایه گذاری ..........

ادامه مطلب...

  


پخش اولین اذان از تلویزیون انگلیس+وبلاگستان امام صادق(ع)

 

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...

  

مشخصات مدیر وبلاگ
لوگوی وبلاگ

بایگانی
عناوین یادداشتهای وبلاگ
لینک‌های روزانه
صفحات اختصاصی
دسته بندی موضوعی
وبلاگستان امام صادق(ع) ، امام خمینی ، سیاسی ، انقلاب اسلامی ، رهبر ، شهدا(وصیت نامه) ، امام خامنه ای ، ما می توانیم. ، ولایت ، انقلاب ، حجاب ، حماسه 9دی ، امام خمینی (ره) ، اجنماعی ، باشگاه مخاطبان ، دینی ، وبلاگستان امام صادق (ع) ، موج وبلاگی من یک بسیجیم ، میدان ژاله ، نفوذ تفکر امام خمینی (ره) در اسپانیا و آمریکای لاتین ، نقش روحانیت در گستره فرهنگ دینی بعد از انقلاب اسلامی ، نوع اجتهاد حضرت امام ، همراه با رزمندگان ، و آن روز قلب ملت از کار ایستاد ، سید روح الله خمینی ، سیرة رهبری ، شجاعت امام ، شخصیت امام خمینی (ره) ، شهادت حاج آقا مصطفی خمینی ، ویژگی های مکتب سیاسی امام خمینی ، مجموعه رفتار امام با طلاب ، مرگ بر آمریکا ، جمعه خونین تهران ، رهبری امام خمینی (ره) ، زن چادری ، زندگی امام به روایت امام ، سیاست خارجی در کلام امام راحل ، شهید مطهری ، شکنجه گاه مخفی ساواک ، طلاب ، عاشورای حسینی سرچشمه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) ، عشق به ولایت ، عقل و عشق ، عوامل شتاب‌زای انقلاب اسلامی ، فضایل اخلاقی ، قدیمی ترین سند مبارزاتی امام خمینی 1323 شمسی ، گشتی در کتاب خانه شخصی رهبر انقلاب ، اخلاق دانشجویی از زبان امام خمینی ، اگه دوست داری چادری باشی بخوان! ، امریکا ، 17شهریور ، آرمان های انقلاب اسلامی ، آمریکا در اندیشه روح الله ، آیةاللَّه خامنه‏ ای ، خاطرات ، خاطراتی درس آموز از زندگی مقام معظم رهبری ، در حدیث دیگران ، دیدگاه امام خمینی (ره) ، بازخوانی پرونده تهاجم فرهنگی از نگاه رهبر حکیم انقلاب ، بسیج ،
آمار وبلاگ
بازدید امروز : 274
بازدید دیروز : 287
کل بازدید : 414172
کل یاداشته ها : 462
دوستان

گاهِ رهایی جاده های مه آلود پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار {choobak33} مهندس محی الدین اله دادی {یادداشت های شخصی خودم} «دیداردوست» «ستارگان دو کوهه» {شلمچه} «نیمکت آخر» {خاطرات دکتر بالتازار} {چشمه دانش} {سلمان علی (ع)} تراوشات یک ذهن زیبا پیامنمای جامع «دلبستگی امام زمان(عج)...به امام (ره) و شهدای عصر من {دوستدار علمدار} {نور اهلبیت *علیهم السلام} «عطر یاس» طوفان 2012 «بچه های خدایی» بچه های خدایی «هدهد» عاشقانه می گویم دل شکســــته {برادران شهید هاشمی} «welcome to my profile» Manna «محمد قدرتی» {شلوغی های من} «نه/دی /هشتادوهشت» «متین» «ذوالقرنین » Note Heart موزیک انلاین رویابین «اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...» «صاعقه» {برو بچ ادبی} {ستاره خاموش} عفاف و حجاب «عشق و تنهایی» «حاج احمد متوسلیان» {مـــــولا علی جان} فرزند روح الله... میم مثل مغنیه «میم مثل مغنیه» {از فـرش تا عـــرش} «سفیر نور» «دیدبــــــــــــــــــــان» «ایریت نام عبری گل نرگس است» مناجات با عشق {پیروان ولایت } مطالب جالب your memoirs {هدیه با شکوه خدا... } شورای شهراندیشه صاعقه 90 PERSIAN جهاد سیاسی سایت فرهنگی،اجتماعی،سیاسی و خدمات کانون فرهنگی حجت بن الحسن عجل الله سایت چندرسانه ای سیاسی فرهنگی بچه بوستان حجاب کوثر بی کرانه کنکاش پایگاه بسیج مسجد المهدی (عج) دارک سایت علمی آموزشی دیده بان رایحه خوش اندیشه یک قدم تامهدویت صیاد 30 یا سی مسائل روز وبلاگ جوانان جوانی کانون سبز انتظار جاهدین زینت زن حجاب، صدفی برای مروارید... زیباترین شکیب دختر با حجاب بت شکن ایران چترِ باز یک اسمان ستاره گلستان شهدا واحد 106 لشگر امام حسین (ع) اصفهان یک لحظه انتظار جوانه صبح دیگر در راه است.. مسائل روز گلستان شهدا صدف حجاب انتظار سبز صراحت تا زنده ایم رزمنده ایم..(مرصاد) رنــــــــــــــــگ نــــــــــــــــــو روایتگر بهترین راه رسیدن به خدا رایحه خوش اندیشه قاصدک محمد(ص) پیامبر مهر- یک خبرنگار عاشقان ولایت فقیه مبارزه باجنگ سایبری باهم و در کنار هم نوید احیا نصر19 نقد آزادانه نسیم انتظار نائب مهدی بسم رب المهدی جنگ نرم مرصاد20 اولی نیستم.امابهترینم پلاک یعنی... کوکما(2)شهدای لسان الارض نحر خین جنت110 I'm from Iran ( The Islamic Republic of IRAN ) حوزه 6 بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده اصفهان گنج عشق ماهنامه حوزه مقاومت 6 بسیج دانش آموزی استان اصفهان دانشگاه پیام نور فریمان جهان اسلام اصفهان دیار نصف جهان مذهبی فرهنگی امام مبین اختراعات روز دنیا ایستگاه بهشت دانلود دیده بان DEAR IRAN ضامن اهو دل نوشته های سیاسی فرهنگی راهنما و آموزش و خدمات وبلاگ نویسی بوی سیب بی دریا پایگاه بسیج امام محمد باقر(ع)کندر سیج بدنه فعال ملت است پایگاه بسیج خواهران مسجدالمهدی(عج) دارک .بسیج خواهران سیاوشکلا عصر انتظار عاشقان حسین آسمونی برای ایرانیان انتقاد گوناگون سیا شناخت فراماسون ها فراماسونری انجمن علمی دانشگاه پیام نور خواف حقیقت آخرین پیشوا وبلاگ اطلاع رسانی ابوذر غفاری فرصت آرامش من. روستای دنیای مجازی 1دل بامحبت اصفهان دیار نصف جهان دیار نصف جهان تهاجم خاموش پایگاه اطلاع رسانی بخش ششطراز نگین هستی پایگاه جامع اطلاع رسانی شهدائ استان اصفهان سایت خبری صاحب نیوز پایگاه سید احمد خمینی پایگاه شهید رجایی از شعار تا حقیقت برهان پایگاه بسیج نورالائمه ع حوزه 12 بقیه اله شهید باکری بسیجی بچه مسجدی امان از دل زینب امام خامنه ای خدا قوت پایگاه شهید چمران اصفهان دیده بان رهبر عزیزم ستیز با عاشورا وبلاگستان امام صادق(ع) پایگاه المهدی (عج) منتظر رضوان الشهدا گرداب «امیر سرلشگر بسیجی شهید عباس بابایی» «طلبه مثبت» «داستانهای قرآن» «بصیرت اسلامی» «طلبه مثبت» «صراط» «ذی القربــــــــــــی» درد و دل «بچه شمرون» رهبر مجازی! بچه های مسجد محله مهدیه نسیم بیداری پایگاه مقاومت شهید دستغیب ارزان یاوران حرم پایگاه خاتم الانبیاء کنیز مادر درد و دل حضرت موعود زندگی از نوع اسلامی با قرآن و اهل بیت به سوی ظهور انعکاس حقیقت ما بمب هسته ای از جنس ایرانیم!!! تلالو 16 ام ابیها (س) شهیده اعظم خوش نویسان شهیده عصمت رجب زاده خـــــادم بچه ارزشی ها سایت تفریحی و سرگرمی* همه چی از همه جا * نوید احیا «همه چی از همه جا» منتظر چترِ باز {قرآن پژوهی} {پایگاه سایبری کلاله} {گلستان بلاگ} {نسیم زندگی the breeze of life} {جمجمه ات را بخدا بسپار } {دانشجویان پیرو خط امام خامنه ای} جنگ نرم«پایگاه بسیج المهدی» «باران رحمت» از همین سی ودو حرف کانون فرهنگی شهید مفتح سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی هیچش کناره نیست امید نا امیدا (وبلاگ تخصصی عشق و وفا) السلام علیک یا فاطمه الزهرا {چریغ} {معاونت تبلیغ وآموزش های کاربردی حوزه های علمیه} «جبهه فرهنگی مذهبی حضرت روح الله » دختران حماسه بانـوی آب و آفتـاب {ثامن تم} {حوزه 6دانش آموزی استان اصفهان} «شمیم ظهور» من دیپلمات نیستم، انقلابی ام تـربــــــــــت عــــرش کوثر نیوز من عاشق بسیج اصفهان هستم! نوید احیا یه انقلابی روزهای مدرسه سیب آبی بسیج مکتب عشق انعکاس حقیقت ما بمب هسته ای از جنس ایرانیم!!! سنگر مجازی فرهنگی هیچش کناره نیست امید نا امیدا (وبلاگ تخصصی عشق و وفا) حماسه سیاسی،حماسه اقتصادی بصیرت مداحان اهل بیت نسیم بیداری محله مهدیه (یاقوت آسمانیها) انتظار تنها در مبارزه است! یوسف زهرا یک لحظه انتظار مسافر باران رحمت شمیم ظهور ایستگاه بهشت زلال همچون آب

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ