سفارش تبلیغ
صبا ویژن
1 2 3 4 5 >> >


 

لحظات از آن توست؛ آبی، سبز، سرخ، سیاه، سفید
رنگهایی را که بایسته است بر آنها بزن
روزهایت رنگارنگ
سال نوی همه ی وبلاگستانی ها مبارک . . .


  


اسلامی در گفتگوی ویژه خبری:

طراحی ناوشکن جماران 2 کاملا بومی است/ 7 سازمان صنعتی وزارت دفاع در ساخت این ناوشکن درگیر بودند

معاون فنی تحقیقاتی وزارت دفاع با اشاره به این که طراحی ناوشکن جماران 2 کاملا بومی است گفت: ناوشکن جماران 2 یک ناوشکن پیشرفته و با سیستم دفاعی پیچیده است.
به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران ویژگی ناوشکن پیشرفته جماران شب گذشته در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور "محمد اسلامی" معاون فنی تحقیقاتی وزارت دفاع مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اسلامی در ابتدا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ویژگی‌های ناوشکن جماران 2 چیست؟ گفت: ما توانستیم یک بار دیگر به فرمان مقام معظم رهبری لبیک بگوییم به طوری که صنعتگران دفاعی کشور توانستند فرمایشات ایشان را محقق سازند.


*طراحی داخلی و بومی ویژگی منحصر به فرد جماران 2 است


وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمان آب‌اندازی جماران 1 در بندرعباس افزود: یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ناوشکن جماران 2 طراحی داخلی و بومی آن است به گونه‌ای که محققان و مهندسان ایرانی طراحی خود را با محاسبات دقیق و روی کاغذ انجام دادند و در نهایت توانستند به خلق یک محصول مطابق نیازها و الزامات نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی بپردازند.

معاون فنی تحقیقاتی وزارت دفاع با اشاره به این که طراحی ناوشکن جماران 2 کاملا بومی است، خاطر نشان ساخت: این شناور بدون اختباس از الگوی دیگری طراحی شده است.

اسلامی با اشاره به اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته است، اظهار داشت: دستاوردهای تکنولوژی و دانش به یک سیستم تبدیل شده که از آن می‌توان در سامانه‌های ناوبری، مخابراتی و الکترونیکی برای مراقبت و دیده بانی استفاده کرد.

ادامه مطلب...

  


گزارش/

آیا آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در قامت ریاست‌جمهوری وارد انتخابات می‌شود؟

با توجه به اخبار منتشر شده در برخی از رسانه‌های خبری نکته‌ای که قابل تامل این است، در حالی که آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی تحرکات انتخاباتی خود را تشدید کرده، آیا به صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری وارد می‌شود و یا قصد دارد با حمایت از یک گزینه در این وادی وارد عمل شود.
به گزارش خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، در حالی که کمتر از 3 ماه تا انتخابات ریاست‌جمهوری باقی‌مانده است بحث‌های بسیاری درباره حضور "آیت‌الله هاشمی رفسنجانی" در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده مطرح است.

طرح این موضوع که آیا آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در 78 سالگی دوباره عزم حضور در انتخابات پیش رو را دارد موضوعی قابل تأمل است که برای اولین بار در یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب نزدیک به هاشمی مطرح شده است.

در میان نام‌ها و گزینه‌های احتمالی که در رسانه‌ها و محافل خبری به عنوان نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری مطرح شدند هیچگاه از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان کاندیدای احتمالی نامی برده نشده است لذا طرح یکباره نام آیت‌الله هاشمی در عرصه انتخابات این موضوع را تداعی می‌کند، که حضور وی در انتخابات پیچیده‌تر از آن چیزی است که در ظاهر به نظر می‌رسد.

طیف طرفدار برنامه‌ها و خط‌مشی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی چهره‌ها و گزینه‌های جوان‌تری دارد که این موضوع حضور وی را در عرصه انتخابات در هاله‌ای از ابهام قرار می دهد.

گفته می‌شود چهره‌هایی مثل اسحاق جهانگیری، علی‌اکبر ولایتی، حسن روحانی و محمدرضا عارف از جمله گزینه هایی هستند که آیت‌الله هاشمی در صورت عدم ورود به وادی انتخابات می‌تواند از آنها حمایت کند.

اما نکته‌‌ای که قابل تامل این است، در حالی که آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی تحرکات انتخاباتی خود را تشدید کرده آیا به صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری وارد می‌شود و یا قصد دارد با حمایت از یک گزینه در این وادی وارد عمل شود این سوالی است که بسیاری از افراد نزدیک به آیت‌الله هاشمی و کسانی که از آنها به عنوان نامزد انتخابات ریاست‌جمهوی دوره یازدهم یاد می‌شود در این‌باره اظهارنظر‌های متفاوتی را کرده‌اند.

در این راستا محسن هاشمی فرزند آیت‌الله هاشمی در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران درباره ورود آیت‌الله هاشمی به انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: درباره این موضوع شخص پدرم باید تصمیم بگیرد لذا در این‌باره اظهارنظر نمی‌کنم.

همچنین افرادی همچون علی اکبر ولایتی عضو ائتلاف سه‌گانه در پاسخ به سوالی درباره کنار کشیدن به نفع آیت‌الله هاشمی اظهار داشت: خارج از ائتلاف سه گانه، هیچ مکانیسم دیگری منتهی به کنار کشیدن من نخواهد شد.

افرادی همچون محسن رضایی، محمدرضا باهنر، یحیی‌ آل‌اسحاق، محمدرضا عارف و منوچهر متکی نیز در اظهارنظر‌های متفاوتی بر این موضوع صحه گذاشته‌اند که به نفع آیت‌الله هاشمی صحنه انتخابات را ترک نخواهند کرد لذا با این اوصاف باید منتظر ماند تا در آستانه انتخابات کنش‌ها و واکنش‌های سیاسی تکلیف آیت‌الله هاشمی را برای ورود به انتخابات مشخص کند.

بر این‌اساس طرح نامزدی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام قطعه‌ای از قطعات پازل دولت وحدت ملی است که وی و اصلاح‌طلبان امید زیادی به آن دارند و آن را همچون پلی استراتژیک می‌دانند برای ورود به ساختار سیاسی و نهادهای کشور.

این موضوع را در نظر باید گرفت که طرح حضور آیت‌الله هاشمی مقدمه طرح وحدت ملی است که رسانه‌ها و محافل وابسته به وی با برجسته کردن طرح کاندیداتوری وی و تمرکز بر روی عملکردهای دولت در حوزه‌های اقتصادی، معیشتی، فرهنگی و اجتماعی دنبال می‌کنند.

در‌هر‌حال شرایط امروز کشور به گونه‌ای ارزیابی می‌شود که جامعه ایران به جای سیاه‌نمایی و طرح منجی سیاسی، مدیری کاردان و کارآمد می‌خواهد که بتواند با استفاده از خردجمعی و ظرفیت‌های بالای انسانی و مادی کشورمان گفتمان پیشرفت و موردتوجه رهبر معظم انقلاب و مردم را به پیش ببرد.


انتهای پیام/

گزارش از فاطمه علی‌اصغری

  


در حاشیه جلسه هیئت دولت/

تلخ‌ترین و شیرین‌ترین رویداد سال 91 برای "وزیر اطلاعات" چه بود؟

وزیر اطلاعات کشور در مورد تلخ ترین لحظه سال گفت: زمانی که می‌خواهیم کسانی را که تخلفاتی از آنها سر زده دستگیر کنیم، بسیار سخت است و می‌خواهیم کشوری داشته باشیم که چنین اتفاقاتی در آن نیافتد.
"حجت‌الاسلام حیدر مصلحی" وزیر اطلاعات کشور در آخرین جلسه هئیت دولت در سال 91 در گفتگو اختصاصی با خبرنگار دولت باشگاه خبرنگاران درباره تلخ‌ترین و شیرین‌ترین لحظه و رویدادی که در سال 91 در حوزه کاری خود اتفاق افتاده است، اظهار داشت: شیرین‌ترین لحظه موفقیت‌هایی بود که نظام جمهوری اسلامی ایران در مقاطع مختلف داشته به خصوص پیشرفت‌های علمی که برای جمهوری اسلامی به وجود آمده است.

وی ادامه داد: نکته مشترک این موفقیت‌ها این است که تمام نیروهای ارزشی موجود در نظام در آن دخیل بوده اند و شیرین‌ترین لحظه برای من این است که شاهد این موفقیت‌ها هستم.

مصلحی درباره تلخ ترین لحظه و اتفاق در سال 91 ‌گفت:‌ زمانی که می‌خواهیم کسانی را که تخلفاتی از آنها سر زده دستگیر کنیم، بسیار سخت است و می‌خواهیم کشوری داشته باشیم که چنین اتفاقاتی در آن نیافتد.


  


در نجف اشرف صورت گرفت

دیدار محرمانه "منوچهر متکی" با آیت‌الله سیستانی

یک منبع آگاه از دیدار و گفتگوی وزیر امور خارجه سابق کشورمان با حضرت آیت‌الله سیستانی از مراجع عظام تقلید شیعه خبر داد.
به گزارش خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، "منوچهر متکی" نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در حاشیه سفر هفته گذشته خود به عتبات عالیات به صورت محرمانه با حضرت "آیت‌الله سیستانی" در نجف اشرف دیدار و گفتگو کرد.

بنا بر این گزارش متکی که در قالب یک کاروان زیارتی به قصد زیارت مرقد ائمه اطهار عازم کشور عراق شده بود در دیدار با این مرجع عالیقدر شیعیان به گفتگو پرداخت.

گفتنی است که تاکنون جزئیاتی از این دیدار منتشر نشده است.

  


لطیفه بخوانید، لطیفه بگویید (3)

توصیف خلیفه

در منزل والى بصره، بین بهلول و عمر بن عطاء عدوى مناظره‏اى صورت گرفت. پس از بحثهاى زیادى که انجام شد، عمر عدوى از بهلول پرسید: «امام تو کیست؟».

بهلول گفت: «سَبَّحَ فى کفِّهِ الحِصى و کَلَّمَهُ الذِّئْبُ اذا عَوى و رُدَّتِ الشّمْسُ لَهُ بَینَ المَلأ و أَوْجَبَ الرَّسُولُ عَلَى الخَلْقِ لَهُ الوِلاء، فذلک امامى و امام البریات‌» یعنى امام من کسى است که سنگریزه در کف دستش تسبیح گفت و گرگ با او صحبت کرد و خورشید به خاطر او برگشت و حضرت رسول صلى‏الله‏علیه‏و‏آله ولایت او را بر تمام خلق، واجب کرد. او امام من و امام همه جهانیان است.

عدوى گفت: «واى بر تو! آیا هارون الرشید را به عنوان امام و خلیفه، قبول ندارى؟»

بهلول گفت: «واى بر تو اى ملعون! یعنى تو مى‏گویى هارون الرشید، فاقد این اوصاف است؟ پس تو دشمن خلیفه هستى و به دروغ، او را خلیفه مى‏دانى».

و با این ترفند، او را رسوا نمود و والى، عدوى را از مجلس بیرون کرد. (1)

پیامبر خوش ذوق

مردى را که ادعاى نبوّت مى‏کرد، نزد هارون الرّشید بردند. هارون پرسید: «معجزه‏ات چیست؟» گفت: «هر چه بخواهى». هارون گفت: «این چند نوجوان بى‏ریش را که در مجلس حضور دارند، ریش‏دار کن». گفت: «حیف است که این صورتهاى زیبا و نیک را زشت کنم. اگر بخواهى، تو را بى‏ریش مى‏کنم‌» (2)

 

ادامه مطلب...

  


اذعان پایگاه تحلیلی "اینفو وارز":

آغاز جنگ علیه ایران برای دولت آمریکا "مصیبت بار" خواهد بود

"جیمز پی. تاکر" در مقاله جدید خود تحت عنوان "فشارهایی که برای جنگ با ایران وارد می شود" اذعان می کند که آغاز تجاوز نظامی احتمالی دولت آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران برای آمریکایی ها مصیبت بار خواهد بود.
به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری اینفو وارز ؛ نویسنده در ابتدای مقاله خود به اختلاف نظرهای اوباما با نتانیاهو اشاره می کند و اذعان می کند که شدت شقاوت و جنایتکاری اعمال شده توسط نتانیاهو حتی صدای اوباما را نیز درآورده است و در این باره می افزاید "رژیم صهیونیستی در سال 1967 فلسطینیان را پس از حمله ای به مصر و بلندی های جولان از سرزمین هایشان به اجبار بیرون راند. اوباما بدلیل اشغالگری های رژیم صهیونیستی و کشتار و شکنجه مردم فلسطین مجبور شده تا حدی از آن رژیم انتقاد نماید. اکنون اوباما به اراضی اشغالی می رود تا به نتانیاهو در مورد عواقب حمله به ایران هشدار دهد."
تحلیلگر این مقاله در ادامه با اذعان به مشروعیت برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان می نویسد "ایران عضو پیمان منع تکثیر سلاح های هسته ای است و تعهد داده که سلاح هسته ای نخواهد ساخت. بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز بارها از تاسیسات هسته ای ایران بازدید کرده اند. در حالیکه رژیم صهیونیستی دارای سلاح های هسته ای است و عضو پیمان ان پی تی نیز نیست و همچنین به بازرسان اژانس اجازه بازرسی از تاسیسات اش را نمی دهد."

ادامه مطلب...

  


جـــاوا

دانلود نقشه آفلاین راه های ایران برای موبایل - Iran Map

با این نرم افزار شما می توانید نقشه همه راه های کشور را بدون نیاز به اینترنت بر روی گوشی خود مشاهده کنید.
به گزارش خبرنگار دریــچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران جوان؛ گستردگی کشور عزیزمان ایران و تنوع اقلیمی آن و از طرفی لزوم شناخت ایرانیان خصوصاً جوانان از میهن خود ضرورت وجود نقشه های کامل از آن را با ابزار نمایشی مناسب هر چه بیشتر آشکار می کند.


ادامه مطلب...

  


رئیس سازمان هواپیمایی خبرداد:

برخورد قاطعانه با «مافیای چارتر»

معاون وزیر راه با بیان اینکه ریشه فساد صنعت حمل و نقل هوایی، پرواز‌‌های چارتر است، گفت: مجوز انجام پرواز چارتر را به هیچ ایرلاینی نداده‌ایم و تا زمانی که اینجانب در صنعت هستم جواز پروازهای چارتری برای هیچ ایرلاینی صادر نمی‌شود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، جلسه بررسی وضعیت ایرلاین‌هاو آژانس‌هایی که بدون مجوز اقدام به چارتر کردن برخی پرواز‌های نوروزی کرده‌اند، شب گذشته در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد.

در این جلسه، کاپیتان حمیدرضا پهلوانی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، سرپرست دادستانی فرودگاه مهرآباد، نماینده سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، نماینده سازمان تعزیرات حکومتی، نماینده سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و جمعی از مدیران سازمان هواپیمایی کشوری حضور داشتند.

در این نشست رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با انتقاد از تخلف برخی از آژانس‌ها و ایرلاین‌ها مبنی بر چارتر کردن پرواز‌ها در ایام نوروز، اظهار داشت: پرواز‌های چارتر را طبق بخش‌نامه ممنوع کرده‌ایم زیرا ریشه فسادهای صنعت حمل و نقل هوایی چارتر است.

خلبان پهلوانی ادامه داد: پرواز‌های چارتر دستورالعمل خاص خود را دارد و شرکت‌ها و آژانس‌ها باید قوانین آن را کاملاً رعایت کنند.

ادامه مطلب...

  


آلبانی به بقایای گروهک تروریستی منافقین حق پناهندگی داد

نخست وزیر آلبانی از حق پناهندگی این کشور به 210تن از بقایای گروهک تروریستی منافقین خبر داد.
به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران:به نقل از الیوم السابع:صالح بریشا پس از دیدار خود با "باربارا لیو" مشاور وزیر خارجه آمریکا و"مارتین کوبل" نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در عراق از حق پناهندگی به 210تن از بقایای گروهک تروریستی منافقین به دلیل آنچه که وی در ادعایی "دلایل انسانی" خواند،خبر داد.

گفتنی است این 210تن از بقایای گروهک تروریستی منافقین هم اکنون در اردوگاه لیبرتی عراق ساکن هستند.

  

مشخصات مدیر وبلاگ
لوگوی وبلاگ

بایگانی
عناوین یادداشتهای وبلاگ
لینک‌های روزانه
صفحات اختصاصی
دسته بندی موضوعی
وبلاگستان امام صادق(ع) ، امام خمینی ، سیاسی ، انقلاب اسلامی ، رهبر ، شهدا(وصیت نامه) ، امام خامنه ای ، ما می توانیم. ، ولایت ، انقلاب ، حجاب ، حماسه 9دی ، امام خمینی (ره) ، اجنماعی ، باشگاه مخاطبان ، دینی ، وبلاگستان امام صادق (ع) ، موج وبلاگی من یک بسیجیم ، میدان ژاله ، نفوذ تفکر امام خمینی (ره) در اسپانیا و آمریکای لاتین ، نقش روحانیت در گستره فرهنگ دینی بعد از انقلاب اسلامی ، نوع اجتهاد حضرت امام ، همراه با رزمندگان ، و آن روز قلب ملت از کار ایستاد ، سید روح الله خمینی ، سیرة رهبری ، شجاعت امام ، شخصیت امام خمینی (ره) ، شهادت حاج آقا مصطفی خمینی ، ویژگی های مکتب سیاسی امام خمینی ، مجموعه رفتار امام با طلاب ، مرگ بر آمریکا ، جمعه خونین تهران ، رهبری امام خمینی (ره) ، زن چادری ، زندگی امام به روایت امام ، سیاست خارجی در کلام امام راحل ، شهید مطهری ، شکنجه گاه مخفی ساواک ، طلاب ، عاشورای حسینی سرچشمه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) ، عشق به ولایت ، عقل و عشق ، عوامل شتاب‌زای انقلاب اسلامی ، فضایل اخلاقی ، قدیمی ترین سند مبارزاتی امام خمینی 1323 شمسی ، گشتی در کتاب خانه شخصی رهبر انقلاب ، اخلاق دانشجویی از زبان امام خمینی ، اگه دوست داری چادری باشی بخوان! ، امریکا ، 17شهریور ، آرمان های انقلاب اسلامی ، آمریکا در اندیشه روح الله ، آیةاللَّه خامنه‏ ای ، خاطرات ، خاطراتی درس آموز از زندگی مقام معظم رهبری ، در حدیث دیگران ، دیدگاه امام خمینی (ره) ، بازخوانی پرونده تهاجم فرهنگی از نگاه رهبر حکیم انقلاب ، بسیج ،
آمار وبلاگ
بازدید امروز : 298
بازدید دیروز : 287
کل بازدید : 414196
کل یاداشته ها : 462
دوستان

گاهِ رهایی جاده های مه آلود پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار {choobak33} مهندس محی الدین اله دادی {یادداشت های شخصی خودم} «دیداردوست» «ستارگان دو کوهه» {شلمچه} «نیمکت آخر» {خاطرات دکتر بالتازار} {چشمه دانش} {سلمان علی (ع)} تراوشات یک ذهن زیبا پیامنمای جامع «دلبستگی امام زمان(عج)...به امام (ره) و شهدای عصر من {دوستدار علمدار} {نور اهلبیت *علیهم السلام} «عطر یاس» طوفان 2012 «بچه های خدایی» بچه های خدایی «هدهد» عاشقانه می گویم دل شکســــته {برادران شهید هاشمی} «welcome to my profile» Manna «محمد قدرتی» {شلوغی های من} «نه/دی /هشتادوهشت» «متین» «ذوالقرنین » Note Heart موزیک انلاین رویابین «اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...» «صاعقه» {برو بچ ادبی} {ستاره خاموش} عفاف و حجاب «عشق و تنهایی» «حاج احمد متوسلیان» {مـــــولا علی جان} فرزند روح الله... میم مثل مغنیه «میم مثل مغنیه» {از فـرش تا عـــرش} «سفیر نور» «دیدبــــــــــــــــــــان» «ایریت نام عبری گل نرگس است» مناجات با عشق {پیروان ولایت } مطالب جالب your memoirs {هدیه با شکوه خدا... } شورای شهراندیشه صاعقه 90 PERSIAN جهاد سیاسی سایت فرهنگی،اجتماعی،سیاسی و خدمات کانون فرهنگی حجت بن الحسن عجل الله سایت چندرسانه ای سیاسی فرهنگی بچه بوستان حجاب کوثر بی کرانه کنکاش پایگاه بسیج مسجد المهدی (عج) دارک سایت علمی آموزشی دیده بان رایحه خوش اندیشه یک قدم تامهدویت صیاد 30 یا سی مسائل روز وبلاگ جوانان جوانی کانون سبز انتظار جاهدین زینت زن حجاب، صدفی برای مروارید... زیباترین شکیب دختر با حجاب بت شکن ایران چترِ باز یک اسمان ستاره گلستان شهدا واحد 106 لشگر امام حسین (ع) اصفهان یک لحظه انتظار جوانه صبح دیگر در راه است.. مسائل روز گلستان شهدا صدف حجاب انتظار سبز صراحت تا زنده ایم رزمنده ایم..(مرصاد) رنــــــــــــــــگ نــــــــــــــــــو روایتگر بهترین راه رسیدن به خدا رایحه خوش اندیشه قاصدک محمد(ص) پیامبر مهر- یک خبرنگار عاشقان ولایت فقیه مبارزه باجنگ سایبری باهم و در کنار هم نوید احیا نصر19 نقد آزادانه نسیم انتظار نائب مهدی بسم رب المهدی جنگ نرم مرصاد20 اولی نیستم.امابهترینم پلاک یعنی... کوکما(2)شهدای لسان الارض نحر خین جنت110 I'm from Iran ( The Islamic Republic of IRAN ) حوزه 6 بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده اصفهان گنج عشق ماهنامه حوزه مقاومت 6 بسیج دانش آموزی استان اصفهان دانشگاه پیام نور فریمان جهان اسلام اصفهان دیار نصف جهان مذهبی فرهنگی امام مبین اختراعات روز دنیا ایستگاه بهشت دانلود دیده بان DEAR IRAN ضامن اهو دل نوشته های سیاسی فرهنگی راهنما و آموزش و خدمات وبلاگ نویسی بوی سیب بی دریا پایگاه بسیج امام محمد باقر(ع)کندر سیج بدنه فعال ملت است پایگاه بسیج خواهران مسجدالمهدی(عج) دارک .بسیج خواهران سیاوشکلا عصر انتظار عاشقان حسین آسمونی برای ایرانیان انتقاد گوناگون سیا شناخت فراماسون ها فراماسونری انجمن علمی دانشگاه پیام نور خواف حقیقت آخرین پیشوا وبلاگ اطلاع رسانی ابوذر غفاری فرصت آرامش من. روستای دنیای مجازی 1دل بامحبت اصفهان دیار نصف جهان دیار نصف جهان تهاجم خاموش پایگاه اطلاع رسانی بخش ششطراز نگین هستی پایگاه جامع اطلاع رسانی شهدائ استان اصفهان سایت خبری صاحب نیوز پایگاه سید احمد خمینی پایگاه شهید رجایی از شعار تا حقیقت برهان پایگاه بسیج نورالائمه ع حوزه 12 بقیه اله شهید باکری بسیجی بچه مسجدی امان از دل زینب امام خامنه ای خدا قوت پایگاه شهید چمران اصفهان دیده بان رهبر عزیزم ستیز با عاشورا وبلاگستان امام صادق(ع) پایگاه المهدی (عج) منتظر رضوان الشهدا گرداب «امیر سرلشگر بسیجی شهید عباس بابایی» «طلبه مثبت» «داستانهای قرآن» «بصیرت اسلامی» «طلبه مثبت» «صراط» «ذی القربــــــــــــی» درد و دل «بچه شمرون» رهبر مجازی! بچه های مسجد محله مهدیه نسیم بیداری پایگاه مقاومت شهید دستغیب ارزان یاوران حرم پایگاه خاتم الانبیاء کنیز مادر درد و دل حضرت موعود زندگی از نوع اسلامی با قرآن و اهل بیت به سوی ظهور انعکاس حقیقت ما بمب هسته ای از جنس ایرانیم!!! تلالو 16 ام ابیها (س) شهیده اعظم خوش نویسان شهیده عصمت رجب زاده خـــــادم بچه ارزشی ها سایت تفریحی و سرگرمی* همه چی از همه جا * نوید احیا «همه چی از همه جا» منتظر چترِ باز {قرآن پژوهی} {پایگاه سایبری کلاله} {گلستان بلاگ} {نسیم زندگی the breeze of life} {جمجمه ات را بخدا بسپار } {دانشجویان پیرو خط امام خامنه ای} جنگ نرم«پایگاه بسیج المهدی» «باران رحمت» از همین سی ودو حرف کانون فرهنگی شهید مفتح سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی هیچش کناره نیست امید نا امیدا (وبلاگ تخصصی عشق و وفا) السلام علیک یا فاطمه الزهرا {چریغ} {معاونت تبلیغ وآموزش های کاربردی حوزه های علمیه} «جبهه فرهنگی مذهبی حضرت روح الله » دختران حماسه بانـوی آب و آفتـاب {ثامن تم} {حوزه 6دانش آموزی استان اصفهان} «شمیم ظهور» من دیپلمات نیستم، انقلابی ام تـربــــــــــت عــــرش کوثر نیوز من عاشق بسیج اصفهان هستم! نوید احیا یه انقلابی روزهای مدرسه سیب آبی بسیج مکتب عشق انعکاس حقیقت ما بمب هسته ای از جنس ایرانیم!!! سنگر مجازی فرهنگی هیچش کناره نیست امید نا امیدا (وبلاگ تخصصی عشق و وفا) حماسه سیاسی،حماسه اقتصادی بصیرت مداحان اهل بیت نسیم بیداری محله مهدیه (یاقوت آسمانیها) انتظار تنها در مبارزه است! یوسف زهرا یک لحظه انتظار مسافر باران رحمت شمیم ظهور ایستگاه بهشت زلال همچون آب

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ